غرق شدن دختر بچه ۳ ساله نهاوندی در استخر کشاورزی

سرپرست پزشکی قانونی استان همدان از غرق شدن دختر بچه سه ساله نهاوندی در استخر کشاورزی خبر داد.

غرق شدن دختر بچه ۳ ساله نهاوندی در استخر کشاورزی

به گزارش مملکت آنلاین، محمد مالمیر اظهار کرد: روز گذشته -سه‌شنبه ۱۰ بهمن- بنا به اظهارات بستگان، یک خانواده پنج نفره در روستای گنبدکبود نهاوند با تراکتور از سر زمین زارعی به خانه می‌رفتند که در یک سراشیبی به علت لغزندگی معبر ماشین واژگون شده و با توجه به اینکه در کنار مسیر یک استخر آب کشاورزی بوده، همه افراد به داخل استخر سقوط می‌کنند.

وی با بیان اینکه همه اعضای خانواده موفق به خروج از استخر می‌شوند اما متأسفانه دختر بچه ساله‌شان غرق می‌شود، تصریح کرد: در ۱۰ ماهه امسال هفت نفر بر اثر غرق‌شدگی جان خود را از دست داده‌اند که این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۱۷ نفر بوده است.

مالمیر خاطرنشان کرد: غرق شدگی زمانی اتفاق می‌افتد که مجاری تنفسی به وسیله هر نوع مایعی مسدود شده باشد یا مایعی به داخل ریه و حبابچه‌های آن راه پیدا کند، گفت: قطع تنفس و کمبود اکسیژن اصلی‌ترین علت مرگ بر اثر غرق‌شدگی است.

وی در ادامه از مرگ یک کارگر آرماتوربند بعد از ۳۸ روز به علت سقوط از یک ساختمان سه طبقه در روستای خرم‌رود شهرستان تویسرکان خبر داد و گفت: این جوان ۲۶ ساله که طی این مدت در بیمارستان بستری بود، متأسفانه دو روز پیش فوت می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر