ریزش کوه در محورهای ارتباطی یاسوج بدلیل سیلاب

فرماندار بویراحمد گفت: بارش شدید باران در این شهرستان موجب ریزش کوه در برخی راههای ارتباطی، قطعی برق و آبگرفتگی معابر در یاسوج و حومه شد.

ریزش کوه در محورهای ارتباطی یاسوج بدلیل سیلاب

به گزارش مملکت آنلاین، شهرام مهدوی مطلق اظهار کرد: در محدوده تونل گل زدی واقع در جاده یاسوج به بابامیدان ریزش سنگ وجود داشته است.

وی افزود: همچنین در جاده پاتاوه به دهدشت و دیگر محورهای ارتباطی اصلی منتهی به شهرستان ریزش نقطه ای سنگ داشته ایم که همگی با تلاش راهداران برداشته شده اند و هم اینک تردد در مسیرهای اصلی و فرعی روان است.

فرماندار بویراحمد عنوان کرد: سطح آبگرفتگی ها در نقاط مختلف شهرستان بالاست به گونه ای که در مهریان و بلهزار و گوشه آبگرفتگی شاهد بودیم که با کمک و ورود به موقع راهداری، شهرداری و آتش نشانی وضعیت بهتر شد.

مهدوی مطلق عنوان کرد: در محدوده بیمارستان شهید جلیل و پل سوم بشار آبگرفتگی زیاد است و منطقه تل خسرو هم آبگرفتگی معابر و منازل وجود داشت که با کمک شهرداری و دهیاری رفع شد.

وی ابراز کرد: در پی این بارش ها، از عصر امروز تاکنون برق منطقه لوداب قطع شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: بارندگی باعث آبگرفتگی برخی معابر و واحدهای مسکونی در استان شده به طوری که منزل یکی از شهروندان یاسوجی به طور کامل تخلیه و ساکنان آن به جای دیگری منتقل شدند.

علیرضا نیکروز افزود: جاده یاسوج به بابامیدان که به علت ریزش سنگ بسته شده بود به همت نیروهای خدمات رسان استان بازگشایی شد.

وی بیان کرد: بقیه راه های کهگیلویه و بویراحمد باز است و تردد در آنها ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: وضعیت استان در پی بارندگی های شدید به صورت مداوم و ساعتی در گفت و گو با فرمانداران رصد می شود و تاکنون بارندگی مشکل خاصی ایجاد نکرده است.

وی تاکید کرد که همه نیروهای ستاد بحران در آمادگی کامل برای خدمات رسانی به سر می برند و برخی امدادگران به شکل خستگی ناپذیر در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر