مهار آتش‌سوزی یک انبار کارتن در محدوده جنوب تهران

آتش‌سوزی یک انبار کارتن در محدوده جنوب تهران از سوی عوامل آتش‌نشانی خاموش شد.

مهار آتش‌سوزی یک انبار کارتن در محدوده جنوب تهران

به گزارش مملکت آنلاین، وقوع یک مورد حادثه حریق در انبار کارتن در ساعت ۸:۳۰ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه تانکر آب به محل حادثه واقع خلازیر، میدان باران اعزام کرد.

در ادامه با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در گاراژی به مساحت تقریبی دو هزار متر مربع که داخل آن تعداد زیادی کارگاه و انبار با کاربری‌ها و مساحت‌های مختلف وجود داشت، رخ داده و کانون آتش یک انبار کارتن و مقوا به مساحت حدود ۵۰ متر مربع در میانه این گاراژ است. هچنین با توجه به جنس مواد در حال سوختن در این گاراژ دود زیادی نیز به آسمان بلند شده و تا شعاع چندصد متری قابل رویت بود.

در این شرایط عوامل آتش‌نشانانی عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و همزمان با ایمنی‌سازی محل و قطع جریان برق و گاز، از چند جهت اقدام به خاموش کردن، شعله‌های آتش کرده و از سرایت آتش به واحدهای مجاور جلوگیری کردند. دقایقی بعد نیز آتش به طورکامل مهار و اطفا شد.

حمیدرضا یادگاری، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تایید این خبر به ایسنا گفت که این حادثه خوشبختانه مورد مصدوم یا فوتی نداشت. علت وقوع آن نیز از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در حال بررسی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر