«دست ناپیدا» شاه‌حسینی به فجر می‌رسد؟

«دست ناپیدا» که قرار بود برای شرکت در جشنواره فجر ساخته شود، هنوز کلید نخورده و در صورت فراهم شدن شرایط آذرماه پیش تولیدش آغاز می‌شود.

«دست ناپیدا» شاه‌حسینی به فجر می‌رسد؟

به گزارش مملکت آنلاین، کمتر از پنج روز تا پایان زمان اعلام شده ثبت نام در جشنواره فیلم فجر باقی مانده و برخی فیلم‌هایی که در تدارک شرکت در این رویداد بودند، هنوز به مرحله ساخت نرسیده‌اند.

«دست ناپیدا» یکی از این فیلم‌ها بود که قرار بود به کارگردانی انسیه شاه‌حسینی ساخته شود. او در صدد است تا پس از ۱۱ سال فیلم تازه‌ای را برای شرکت در جشنواره‌ی فجر بسازد که فعلا شرایط آن فراهم نشده است.

پروانه ساخت برای فیلمنامه «دست ناپیدا» مدتی قبل از سوی سازمان سینمایی صادر شد و سیدسعید سیدزاده، تهیه‌کننده‌ این فیلم درباره آخرین وضعیت آن بیان کرد: مقدمات اولیه مثل لوکیشن و آنچه مربوط به گروه تولید بوده را تا حدودی آماده کرده‌ایم ولی منتظر تامین سرمایه هستیم. در این مورد مذاکراتی انجام شده و امیدواریم به نتیجه برسد تا بتوانیم کار را شروع کنیم و فیلم هم به جشنواره برسد.

وی با تاکید بر فدا نکردن کیفیت فیلم افزود: اگر شرایط فراهم شود آذرماه پیش تولید را آغاز خواهیم کرد.

سیدزاده پیش‌تر گفته بود: «دست ناپیدا» به طور کامل در استان خوزستان ساخته خواهد شد و فیلمی در حوزه دفاع مقدس و کاملا ارزشی است که آیندگان ما نیاز دارند قصه‌هایی شبیه آن را ببینند. فیلم، یک قصه اجتماعی در میانه‌های جنگ و روایتگر ایثارگری یک قشر خاصی از جامعه در دوران جنگ است.  

انسیه شاه‌حسینی آخرین فیلمش را سال ۱۳۹۰ با نام «زیباتر از زندگی» ساخت و «پنالتی»، «شب بخیر فرمانده» و «غروب شد بیا» دیگر فیلم‌های او در دهه ۸۰ هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر