معاون اردوغان: ایران از ترکیه در یافتن محل سقوط بالگرد تشکر کرد

معاون رئیس جمهور ترکیه با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی بر ادامه همبستگی آنکارا با دولت و مردم ایران در شرایط موجود تاکید کرد.

معاون اردوغان: ایران از ترکیه در یافتن محل سقوط بالگرد تشکر کرد

به گزارش مملکت آنلاین، جودت ییلماز معاون رئیس جمهور ترکیه که به منظور شرکت در مراسم تشییع جنازه ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران و هیات همراه وی در سانحه سقوط هلیکوپتر به تهران سفر کرده، تصریح کرد: در چنین روزهای سختی به همبستگی در بالاترین سطح با دولت و مردم ایران ادامه خواهیم داد.

او با اشاره به اینکه به همراه هاکان فیدان وزیر خارجه ترکیه در مراسم تشییع جنازه رئیس جمهور و وزیر امور خارجه ایران در تهران شرکت کرده است، افزود: صمیمانه‌ترین پیام‌های تسلیت رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور و مردم ترکیه را به محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری ایران انتقال دادم.

معاون رئیس جمهور ترکیه در بخش دیگری از پیام خود در شبکه‌های اجتماعی تصریح کرد: جناب محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری ایران از رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور و مردم کشورمان به دلیل مشارکت قوی ترکیه در فعالیت‌های شناسایی و امدادی مرتبط با این حادثه هولناک تشکر ویژه کردند. در چنین روزهای سختی به همبستگی در بالاترین سطح با دولت و مردم ایران ادامه خواهیم داد. یکبار دیگر به دولت و ملت کشور همسایه، دوست و برادر ایران تسلیت می‌گویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر