تایید سقوط یک بالگرد نظامی آمریکا

یک بالگرد نظامی آمریکایی که با پنج سرنشین از شهر لاس‌ وگاس در ایالت نوادا به سمت ایستگاه هوایی میرامار در ایالت کارولینای جنوبی پرواز می‌کرد، در نزدیکی شهر سن‌دیگو سقوط کرده است.

تایید سقوط یک بالگرد نظامی آمریکا

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از سی‌ان‌ان، گروه‌های جستجو و نجات یک بالگرد تفنگداران دریایی آمریکا را پیدا کردند که در مسیر خود بین منطقه لاس وگاس و ایستگاه هوایی میرامار در نزدیکی سن دیگو سقوط کرده است.

عوامل امدادی در حال تلاش برای یافتن پنج تفنگدار آمریکایی سرنشین این بالگرد سوپر استالیون CH-۵۳E در نزدیکی جنگل ملی کلیولند واقع در شهرستان سن دیگو در جنوب ایالت کالیفرنیا هستند.

آتش نشانان و آمبولانس‌ها در حال تلاش برای رسیدن به محل هستند، اما زمین گل آلود و شیب دار رسیدن خودروهای اورژانس به محل سانحه را دشوار کرده است.

اداره امداد و نجات سن دیگو در پستی که در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) منتشر کرد، از بارش برف در منطقه سقوط این بالگرد خبر داد.

از سوی دیگر کلانتر شهرستان سن دیگو گفت که حدود ساعت ۱:۵۰ دقیقه صبح روز چهارشنبه (به وقت محلی) تماسی برای کمک دریافت کرده و یک بالگرد را به منطقه جستجو اعزام کرده است اما این بالگرد به دلیل شرایط جوی نامساعد نتوانست به منطقه جست وجو نزدیک شود.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جزئیات وضعیت سقوط یا محل احتمالی تفنگداران دریایی گم شده در دسترس نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر