مقام پنجم جام جهانی بسکتبال به لتونی رسید

تیم ملی بسکتبال لتونی با پیروزی قاطع مقابل لیتوانی، رتبه پنجم جام جهانی ۲۰۲۳ را از آن خود کرد.

مقام پنجم جام جهانی بسکتبال به لتونی رسید

به گزارش مملکت آنلاین، در ادامه بازی‌های جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳، امروز (شنبه - ۱۸ شهریور ۱۴۰۲) دو دیدار رده‌بندی برای جایگاه‌های پنجم و هفتم برگزار شد که در پایان، تیم‌های اسلوونی و لتونی برابر رقبای خود به پیروزی دست یافتند.

در نخستین بازی امروز که برای مشخص‌شدن تیم‌های هفتم و هشتم جام جهانی برگزار شد، یاران لوکا دانچیچ در تیم ملی اسلوونی با نتیجه ۸۹ - ۸۵ برابر ایتالیا به پیروزی دست یافتند تا رتبه هفتم را به خود اختصاص دهند. ایتالیا نیز در رتبه هشتم قرار گرفت.

در دومین بازی نیز تیم شگفتی‌ساز لتونی، مقابل لیتوانی قرار گرفت تا تیم‌های رتبه پنجم و ششم جام جهانی مشخص شوند. این دیدار با برتری قاطع ۹۸ - ۶۳ لتونی به پایان رسید تا در نخستین تجربه جام جهانی‌اش، رتبه پنجم را کسب کند. لیتوانی نیز به رتبه ششم بسنده کرد.

لتونی که نخستین تجربه جام جهانی‌اش را پشت سر گذاشت، در این رقابت‌ها با برتری مقابل تیم‌های قدرتمندی چون ایتالیا، برزیل، اسپانیا و فرانسه به پیروزی دست یافت.

فردا نیز بازی‌های رده‌بندی و نهایی جام جهانی ۲۰۲۳ برگزار می‌شود. در بازی فینال آلمان و صربستان مقابل هم قرار می‌گیرند و در دیدار رده‌بندی هم آمریکا و کانادا به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/

ارسال نظر