اعلام دلیل ۷ سال بروزرسانی سامسونگ برای برخی موبایل‌هایش

سامسونگ با معرفی سری گلکسی S24 از عرضه ۷ سال به‌روزرسانی برای این گوشی‌ها خبر داد که شامل آپدیت سیستم‌عامل و آپدیت‌های امنیتی می‌شود که وب‌سایت جی‌اس‌ام آرنا توانسته در صحبت با یکی از مدیران سامسونگ به نام «نیکلاس پورتر»، این سؤال را از او بپرسد.

اعلام دلیل ۷ سال بروزرسانی سامسونگ برای برخی موبایل‌هایش

به گزارش مملکت آنلاین، به گفته پورتر، سامسونگ با تجزیه‌وتحلیل بازخورد مشتریان به چنین نتیجه‌ای رسیده است. سامسونگ متوجه شده که افزایش مدت‌زمان پشتیبانی، از دید کاربران باعث افزایش ارزش یک گوشی هوشمند می‌شود. درحقیقت ادامه پشتیبانی نرم‌افزاری برای مدت طولانی‌تر، باعث حفظ بهتر ارزش گوشی‌ها در بلندمدت می‌شود.

سامسونگ در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که کاربران در چند وقت اخیر بیشتر به نگهداری طولانی‌مدت‌تر گوشی‌های خود تمایل پیدا کرده‌اند؛ در همین راستا، منطقی است که شرکت‌ها برای مدت طولانی‌تر از محصولات خود پشتیبانی نرم‌افزاری کنند.

درنهایت سامسونگ بر این باور است که حتی اگر پشتیبانی نرم‌افزاری طولانی‌تر برای برخی کاربران اهمیتی نداشته باشد، بازهم آن‌ها امنیت بالاتر و عملکرد روان‌تر را تجربه خواهند کرد که نتیجه‌اش، تجربه کاربری بهتر در بلندمدت خواهد بود.

همان‌طور که گفتیم، سامسونگ تنها برای جدیدترین گوشی‌های پرچمدار خود، یعنی سری گلکسی S24 هفت سال آپدیت نرم‌افزاری درنظر گرفته است. در این میان گوشی‌های جدید گلکسی A35 و A55 تنها ۵ سال آپدیت دریافت خواهند کرد که با توجه به سخت‌افزار مورد استفاده در آن‌ها، منطقی به‌نظر می‌رسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر