دوبله یک سریال جنایی ایتالیایی برای پخش در شبکه تهران

سریال جدید «منو ترکم نکن» محصول کشور ایتالیا در ژانر پلیسی جنایی برای پخش از شبکه تهران دوبله شد.

دوبله یک سریال جنایی ایتالیایی برای پخش در شبکه تهران

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال در گونه جنایی، پلیسی محصول ایتالیا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه تهران پخش شود.

مدیر دوبله این سریال کریم بیانی است و شیلا آژیر، رضا الماسی، دانیال الیاسی، ناهید امیریان، علیرضا باشکندی، نگین سادات بنی عقیل، باران بهرامی، محمد تنهایی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، زویا خلیلی آذر، علی اصغر رضایی نیک، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، حسین سرآبادانی، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، بهروز علی محمدی، کوروش فهیمی، نسرین کوچک خانی، مریم مهماندوست، حسین نورعلی، نازنین یاری و کریم بیانی از گویندگانش هستند.

روایت این سریال از این قرار است که: در پی کشف جسد یک پسر نوجوان، دانیل و نامزد سابقش النا که هر دو پلیس هستند با همکاری هم موفق به کشف و دستگیری یک باند قاچاق و فحشای کودکان می‌شوند.

این سریال درامی درباره زوایای تاریک شبکه‌های اجتماعی و فضاهای مجازی است. 

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه پخش کننده) نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ تهران به روی آنتن برود.

انتهای پیام/

ارسال نظر