پخش چند سریال خارجی جدید در شبکه تماشا

همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول از امشب (۲۵ شهریورماه) سریال‌های شبکه «تماشا» تغییر می‌کند و پخش سریال‌های خارجی جدید آغاز می‌شود.

پخش چند سریال خارجی جدید در شبکه تماشا

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شبکه تماشا از امشب، ساعت ۱۹ کنداکتور پخشش را تغییر خواهد داد.

ساعت پخش فیلم و سریال‌های شبکه تماشا به شرح زیر است:

باکس ساعت ١٩ به دلیل علاقه مخاطب از ۴۵ دقیقه به ۹۰دقیقه افزایش پیدا کرده است و همزمان ٢ قسمت از یک سریال را به پخش می‌رساند.  همچنین آثار بلند پلیسی و معمایی باکس ساعت ۲۱ با هدف پخش سریال‌های جنایی و مهیج در نظر گرفته شده است.

در باکس ساعت ۲۲، مخاطبان سریال‌های جدید خارجی با ژانر درام خانوادگی خواهند دید و در باکس پایانی شبکه تماشا ساعت ۲۳ مینی سریال‌های جنایی روی آنتن شبکه تماشا خواهد رفت.

این در حالی است که شبکه تماشا سریال‌های شبکه یک «عاشورا» و سه سیما «رحیل» را در یک باکس ثابت بازپخش می‌کند و مخاطبانی که نتوانستند این سریال‌ها را دنبال کنند، می‌توانند در باکس ۱۸ و ۲۴ شبکه تماشا بیننده آنها باشند.

«امپراطور اشک‌ها» اجایگزین «افسانه جونگ میونگ»

سریال «امپراطور اشک‌ها» از امشب جایگزین «افسانه جونگ میونگ» می‌شود.

«امپراطور اشک‌ها» ، محصول کره جنوبی با بازی جو سانگ ووک به عنوان شخصیت اصلی است. این سریال داستان زندگی تائجونگ یی‌بانگ وون، سومین پادشاه سلسله چوسان را روایت می‌کند که چگونه فرزند یک خانواده با دیدگاهی متفاوت و زیادی‌خواهانه سرنوشت یک خاندان و در ادامه آن یک کشور را تغییر می‌دهد تا جایی که به پادشاهی می‌رسد.

این مجموعه ساعت ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه پخش و در ساعات ۱۳،۷،۱ بازپخش خواهد شد. همچنین مجموعه پر طرفدار «افسانه جومونگ» در نوبت پخش این شبکه در باکس ویژه سریال های شرقی قرار گرفته است.

«مظنون» برای علاقمندان به هوش مصنوعی

در باکس ۲۱ شبکه تماشا سریال‌های بلند پلیسی، جنایی و معمایی را در نظر گرفته است و قرار است سریال «مظنون» محصول آمریکا روی آنتن برود.

ژانر این سریال اکشن و جنایی است و داستان هارولد فینچ، برنامه‌نویس ثروتمندی است که یک هوش مصنوعی را به دستور دولت ساخته و می‌تواند فعالیت‌های مجرمانه منجر به قتل را پیش‌بینی کند اما هوش مصنوعی این توانایی را نیز دارد، جنایاتی را که جان مردم عادی را تهدید می‌کند، شناسایی کند اما حکومت تنها به داده‌های حاوی حملات تروریستی که کشور را هدف قرار می‌دهند، اهمیت می‌دهد. هارولد سراغ یک آدم‌کش حرفه‌ای می‌رود تا به او در راه نجات انسان‌ها کمک کند.

این سریال که طی پنج فصل ساخته شده و دوبله آن به مدیریت سعید شیخ‌زاده در واحد دوبلاژ سازمان صداوسیما انجام شده و منوچهر زنده‌دل، زهره شکوفنده، سعید مظفری، همت مومیوند، اکبر منانی و... از گویندگان این سریال هستند.

این سریال هرشب ساعت ۲۱ از شبکه تماشا پخش و در ساعات ۱۵،۹،۳ روز بعد هم از این شبکه بازپخش می‌شود.

«ندای امید» و یک درام خانوادگی

سریال «ندای امید» به کارگردانی آلفونسو مورنو در سال ۲۰۱۹توسط کشور آمریکا در ژانر درام خانوادگی ساخته شده و نامزد جایزه جویی ونکوور شده است.

این سریال درباره زندگی خواهران و برادران یتیم لیلیان و گریس است که از هم جدا می شوند اما بعداً در بزرگسالی در اوایل دهه ۱۹۰۰ دوباره به هم می پیوندند و آنها تصمیم می‌گیرند در دهکده قدیمی خود برای کودکان بی‌سرپرست یتیم‌خانه‌ای دائر می‌کنند که در این راه داستان‌های متفاوتی پیش می‌آید.

در این سریال مورگان کوهان، جاسلین هودن، رایان جیمز هاتانکا، گرگ هاوانسیان، وندی کروسون و نیل کرون به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال «ندای امید» هر شب ساعت ۲۲ و تکرار روز بعد ساعات ۱۶،۱۰،۴ از شبکه تماشا پخش می‌شود.

«لوپن» و یک اکشن فرانسوی

«لوپن»، سریالی در ژانر اکشن ـ جنایی و درام و محصول سال ۲۰۲۱ کشور فرانسه است.

داستان این سریال که برگرفته از داستان معروف «آرسن لوپین» است، روایتگر زندگی سارق جوانی به اسم «آسان دیوپ» که تصمیم می‌گیرد به تلافی بلایی که خانواده‌ای ثروتمند بر سر پدرش آوردند، از آنها انتقام بگیرد.

در این سریال عمر سی، وینسنت لاندز، آنتوان گای، کلوتیلد هزم و لودویین سگنیر به هنرمندی پرداخته‌اند. بینندگان تماشا می‌توانند این سریال را هر شب ساعت ۲۳و در ساعات ۱۷،۱۱،۵ در باکس‌های بازپخش مشاهده کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر