سخنگوی سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها برای بلیت اربعین گرانفروشی نکرده‌اند

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه قیمت مصوب برای سفر به عراق در ایام اربعین شش میلیون تومان است، گفت: در این ایام تاکنون تخلفی از شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در ارتباط با قیمت بلیت گزارش نشده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها برای بلیت اربعین گرانفروشی نکرده‌اند

به گزارش مملکت آنلاین، میراکبر رضوی، در مصاحبه با رادیو اربعین در مورد گله مردم در ارتباط با نبود بلیت هواپیما خاطرنشان کرد: ما برای ۱۵ تا ۳۰ شهریور در مجموع می‌توانیم ۱۰۰۰ پرواز به فرودگاه‌های نجف و بغداد داشته باشیم، البته این هم مشروط به آمادگی این دو فرودگاه است و بر اساس این ظرفیت حدود ۱۰۰ هزار نفر را می‌توانیم منتقل کنیم، در حالی که ۵۰۰ هزار نفر متقاضی سفر از طریق خطوط هوایی هستند و ما مجبوریم از ۴۰۰ هزار نفر عذرخواهی کنیم.

وی با بیان اینکه در زمینه تردد هوایی در این ایام تقاضا بیش از عرضه است، تصریح کرد: در مجموع و با بسیج تمام امکانات حدود ۱۰۰۰ پرواز برای تردد زائران اربعین حسینی به عراق در نظر گرفته شده و شرکت‌های هواپیمایی بلیت خود را به‌صورت پلکانی ارائه کرده و هر روز حجمی از ظرفیت خود را ارائه می‌کنند و اینگونه نیست که تمام سهمیه و حجم خود را در یک روز ارائه دهند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه قیمت مشخص‌شده مصوب برای سفر به عراق در ایام اربعین شش میلیون تومان است، گفت: در این ایام تاکنون تخلفی از شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در ارتباط با قیمت بلیت اربعین گزارش نشده است.  

رضوی گفت: در روز اول فروش بلیت به‌خاطر حجم زیاد مراجعه به سایت‌های شرکت‌های هواپیمایی، برخی از این سایت‌ها چند ساعتی دچار مشکل شده‌اند ولی این مشکل به‌ مرور برطرف شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر