دروس حوزوی سراسر کشور لغو شد

دروس حوزوی سراسر کشور به منظور شرکت طلاب و روحانیون در تشییع و همچنین مراسم بزرگداشت شهادت رئیس جمهور و همراهانش فردا (سه‌شنبه) تعطیل است.

دروس حوزوی سراسر کشور لغو شد

به گزارش مملکت آنلاین از مرکز خبر حوزه، جامعه مدرسین، شورای عالی، مدیریت حوزه های علمیه و نهادهای عالی حوزوی در اطلاعیه ای آورده است: شهادت عالم مجاهد، خادم الرضا (ع) جناب آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب و خدوم همچنین حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، دکتر امیرعبداللهیان وزیر محترم خارجه و دکتر رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از خدمتگزاران دین و ملت، مردم ایران را داغدار کرد و برادران و خواهران حوزوی در سراسر کشور و همه نهادهای حوزوی داغدار این مصیبت هستند.

اطلاعیه حاکیست: به همین منظور و با هدف شرکت در تشییع و همچنین مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر در نقاط مختلف کشور فردا سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ تمامی دروس نهادهای حوزوی سراسر کشور تعطیل است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: به همین منظور و با هدف شرکت در تشییع و همچنین مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر در نقاط مختلف کشور فردا سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ تمامی دروس نهادهای حوزوی سراسر کشور تعطیل است.

انتهای پیام/

ارسال نظر