تخفیف ۱۵ درصدی تن ماهی تا عید فطر

رئیس سندیکای کنسرو گفت: طرح تخفیف حداقل ۱۵ درصدی عرضه کنسرو ماهی تا عید فطر ادامه دارد

تخفیف ۱۵ درصدی تن ماهی تا عید فطر

به گزارش مملکت آنلاین، مسعود بختیاری گفت: با توجه به تقارن ماه رمضان با ایام نوروز، تولیدکنندگان کنسرو ماهی در راستای حمایت از مصرف کنندگان تصمیم گرفتند که تن ماهی را با حداقل ۱۵ درصد تخفیف در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه مستقیم کنند.

به گفته او، عرضه کنسرو ماهی با تخفیف حداقل ۱۵ درصد تا عید فطر ادامه دارد و هدف اصلی این طرح بدنبال نوسانات قیمت گوشت قرمز، عرضه پروتئین سالم با قیمت مناسب در سبد مصرفی خانوار است.

بختیاری ادامه داد: با توجه به آنکه آمار دقیقی از میزان واقعی صید تون ماهیان در دست نداریم، از این رو با همکاری سازمان شیلات بدنبال راه اندازی سامانه تون ماهیان در کوتاه‌ترین زمان هستیم تا بتوانیم با اشراف بر اطلاعات واقعی در حوزه تنظیم گری بازار ورود کنیم.

رئیس سندیکای کنسرو با بیان اینکه واردات تون ماهیان یکی از راهکار‌های تنظیم بازار است، افزود: همه ساله مقادیری ماهی تن وارد می‌شود که این امر به کمبود تون ماهیان کمک می‌کند. حال امیدواریم سال آینده با استمرار تعاملات، محصول با قیمت متعادل و منطقی در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد. بنابر آخرین آمار سال گذشته بیش از ۲۰ هزارتن تون ماهی وارد کشور شده است.

او گفت: سالانه مقادیری کنسرو ماهی به بازار‌های هدف صادر می‌شود، اما سال گذشته صادرات بدلیل افزایش غیرمتعارف قیمت ماهی تون به عنوان مهم‌ترین ماده اولیه کاهش یافته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر