وزیر راه: صدور پروانه ساختمانی رکورد ۱۰ ساله را شکست

وزیر راه وشهرسازی گفت: با همکاری شهرداری‌ها و شرکت عمران باز آفرینی شهری، آمار صدور پروانه‌های ساختمانی به بالاترین رکورد ده سال اخیر رسیده است.

وزیر راه: صدور پروانه ساختمانی رکورد ۱۰ ساله را شکست

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت عمران بازآفرینی شهری، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرداران به عنوان همراهان ستاد ملی باز آفرینی شهری پایدار که هماهنگ کننده تحول و ارتقای کیفی بافت های فرسوده و ناکارامد شهری، ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه‌های حاشیه شهرها در سطح ملی هستند مسلما نقش بی بدیلی در این عرصه دارند.

او گفت: در سالی که روبه پایان است با همکاری شهرداری‌ها وهمت شهرداران اقدامات ارزشمندی در محلات هدف بازآفرینی و به ویژه در عرصه نوسازی مسکن و کاهش سقف های لرزان و ناپایدار صورت پذیرفت و آمار صدور پروانه به بالاترین رکورد ده سال اخیر رسید.

بذرپاش با بیان اینکه  امید است در سال جدید  برای احیا، نو شدن و تحول بافت های فرسوده و ناکارامد گام برداریم گفت:  امید است در سال جدید باهمکاری شهرداران سراسر کشور که از شرکای راهبردی شرکت بازآفرینی شهری هستند، توفیقی باشد تا طرح "شهید باکری" را باهدف ارتقای کیفیت زندگی هموطنان در بافت های فرسوده و کاهش بناهای ناپایدار برای خدمت رسانی بیشتر به مردم اجرا  کنیم.

او بیان کرد: امید آن داریم که در این مسیر با همکاری شهرداری ها در اجرای بسته های مختلف تشویقی این وزارتخانه بتوانیم مشارکت مردمی را در ۶۳۸ شهر دارای محلات مصوب هدف بازآفرینی، برای نوسازی مساکن ناپایدار و فرسوده ی هموطنان بیش از پیش ارتقا دهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر