آمار یک هفته کرونا در کشور: ۲۹ بیمار دیگر جان باختند

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در جدیدترین آمارهای مربوط به کرونا در هفت روز گذشته (۱۴ تا ۲۰ آبان) ۶۳۴ بیمار جدید شناسایی شدند و ۲۹ مبتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند.

آمار یک هفته کرونا در کشور: ۲۹ بیمار دیگر جان باختند

به گزارش مملکت آنلاین از وزارت بهداشت، از یکشنبه هفته گذشته تا امروز شنبه ۱۴ آبان سال ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶۵۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۳۱ نفر آنها بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۶۲۳ هزار و ۷۱۴ نفر رسید.

براساس گزارش وزارت بهداشت، طی هفت روز گذشته نیز ۲۹ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۶ هزار و ۶۶۲ نفر رسید.

تاکنون ۶۵ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۷۷۵ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۳۰۱ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۶ هزار و ۹۳۸ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۱۴ دُز رسید.

طبق اعلام وزارت بهداشت، ‌ تاکنون ۷ میلیون و ۳۸۳ هزار و ۶۱۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۳۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.
تاکنون ۵۷ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۲۰۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر