استاندار کردستان از مرگ مشکوک ۳ نفر در جریان تجمعات غیرقانونی خبر داد

استاندار کردستان از مرگ مشکوک سه نفر در جریان تجمعات غیرقانونی در شهرهای استان کردستان خبر داد.

استاندار کردستان از مرگ مشکوک ۳ نفر در جریان تجمعات غیرقانونی خبر داد

به گزارش مملکت آنلاین، اسماعیل زارعی کوشا شامگاه سه شنبه در حاشیه شورای مبارزه با مواد مخدر استان کردستان در سنندج افزود: مرگ هر سه نفر مشکوک است و شواهد پروژه کشته سازی وجود دارد.

وی اظهار کرد: بنا بر اطلاعات موثق گروهک‌های معاند با استفاده از سلاح گرم در پی کشته سازی هستند که در این زمینه لازم است مردم کاملا هوشیار باشند.

زارعی کوشا با بیان اینکه تاکنون سه نفر در حوادث مربوط به ناآرامی ها به صورت مشکوک کشته شده‌اند، به صراحت گفت: بر اساس نظر پزشکی قانونی و کارشناس سلاح، شخصی که در دیواندره مورد اصابت گلوله قرار گرفته از نزدیک و با استفاده از سلاح و فشنگ جنگی از پشت سر مورد هدف قرار گرفته و محرز است که متاسفانه وی توسط عناصر ضد مردمی و ضد انقلاب جان باخته است.

وی بار دیگر ضمن ابراز همدردی عمیق با خانواده مرحومه مهسا امینی و همه مردم استان افزود: مسئولان عالی‌رتبه کشور و روسای قوا به مسئله ورود کرده و دستور پیگیری‌های لازم را صادر کرده‌اند، بنابراین باید منتظر اعلام نظر تخصصی مراجع ذیصلاح ماند.

استاندار کردستان با بیان اینکه برخی جریانات داخل و خارج کشور مترصد استفاده از فضای پیش آمده و سوءاستفاده از احساسات جوانان و نوجوانان هستند، افزود: دشمنان همواره منتطر ایجاد فرصتی برای سوءاستفاده و عرض اندام هستند و همیشه نیز سرشان به سنگ خورده است.

زارعی کوشا گفت: از دست دادن یک هموطن و هم استانی برای همه ما دشوار است اما استفاده ابزاری از جانباختن آن مرحومه برای مقاصد و اغراض دیگر کاملا نکوهیده، ناپسند و ضد انسانی است.

استاندار کردستان به هجمه رسانه‌ای بی سابقه دشمنان برای ایجاد آشوب در استان نیز اشاره کرد و گفت: تدارکات رسانه‌ای بیگانگان در ماجرای جانباختن مرحومه «مهسا امینی» حتی به نسبت حوادث و نا آرامی‌های سال‌های ۸۸ و ۹۸ بی سابقه بوده است.

وی به برهم زنندگان امنیت استان نیز هشدار داد و تصریح کرد: به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم به امنیت و آرامش استان خدشه‌ای وارد شود و با دشمنان و معاندان با قاطعیت و با صلابت برخورد خواهیم کرد و اجازه تعرض به نفوس و اموال مردم و بازی کردن با امنیت جامعه را نمی دهیم.

نماینده عالی دولت در کردستان با بیان اینکه استان کردستان در آستانه جهش در حوزه عمرانی و اقتصادی است و عزم دولت در این راستا کاملا جزم است، از مردم استان خواست به سمپاشی های رسانه‌ای دشمنان و معاندان توجه نکنند و منافع استان را به هر چیز دیگری ترجیح دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر