عملکرد مناطق بیست و دو گانه شهرداری تهران در سال ۱۴۰۲ منتشر شد

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از انتشار نتایج ارزیابی عملکرد مناطق بیست و دو گانه شهرداری تهران در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

عملکرد مناطق بیست و دو گانه شهرداری تهران در سال ۱۴۰۲ منتشر شد

به گزارش مملکت آنلاین، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران اظهارداشت: قرار است در نشستی با حضور شهردار تهران از تلاش‌های همکاران و مدیرانی که در دوره ارزیابی، حائز عملکرد مناسب و جزو مناطق دارای عملکرد برتر بوده‌اند؛ تجلیل به عمل آید.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران تاکید کرد: در این دوره، همه شاخص‌های ارزیابی با مشارکت ارزیابی‌شوندگان (مناطق بیست و دوگانه) و ارزیابی‌کنندگان از طریق برگزاری کمیته‌های تخصصی و تبادل نظرات، مورد بازنگری قرار گرفته است. یعنی ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۲ مناطق بیست و دوگانه با رویکردی جامع نگر و با استفاده از ۵۰ شاخص کلیدی عملکرد و در چهار محور تحولی «تحول درون‌زا»، «تحول سخت‌افزاری و کالبدی»، «تحول نرم‌افزاری و روحی» و «تحول فناورانه و دانش بنیان» انجام شده که گزارش تفصیلی و ریز داده‌های شاخص‌ها به همراه زیرشاخص‌ها و نحوه ارزیابی در اختیار مناطق قرار می‌گیرد.

باقری با تأکید بر اهمیت نظرات شهروندان درباره خدمات شهرداری تهران هم افزود: سنجش میزان رضایت شهروندان تهرانی از این خدمات نیز در دستور کار دفتر پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد قرار دارد که با محوریت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل در مرحله انجام است و خروجی‌های به دست آمده به مدیریت هر منطقه اعلام و از نتایج آن در تحلیل وضعیت عملکرد منطقه استفاده خواهد شد.

وی تصریح کرد: از شهرداری‌های تمامی مناطق تهران انتظار می‌رود با تجزیه و تحلیل نتایج ارزیابی عملکردها در نشست‌های کارشناسی، تخصصی و مدیریتی، شاخص‌هایی که منطقه در آن‌ها دارای عملکرد متوسط و پایین‌تر از متوسط هستند را مورد دقت بیشتری قرار داده و راهکارهای بهبود مستمر در فرایندهای کاری را بررسی کنند همچنین برنامه‌های لازم برای بهبود وضعیت شاخص‌ها را با همکاری دفتر پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد ارائه و اجرا کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر