کشف ۲۶ تن برنج احتکاری از یک انبار در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۲۶ تن برنج احتکاری از یک انبار در جنوب تهران خبر داد.

کشف ۲۶ تن برنج احتکاری از یک انبار در جنوب تهران

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ مهدی افشاری در این‌باره گفت: مبارزه با احتکار و قاچاق کالا از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد قانونی می‌کند. در همین راستا نیز ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با رصدهای اطلاعاتی و پالایش اطلاعات به دست آمده  موفق به شناسایی یک انبار کالا در جنوب تهران شدند که آن مقادیر قابل توجهی برنج احتکار شده بود.

وی ادامه داد: بررسی‌های ماموران نشان از این داشت که انبار کالا حاوی  مقادیر فراوانی برنج خارجی احتکار شده است و مدتی طولانی است که این اقلام در این محل تخلیه و دپو شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به انجام هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوز بازرسی از این انبار، گفت: ماموران در جریان بازرسی از انبار مذکور ۲۶ تن برنج احتکاری از قبیل برنج پاکستانی، برنج هندی و برنج بی‌دانه را کشف کردند. کارشناسان ارزش ریالی این کشفیات را ۱۶ میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

وی از پلمب انبار مذکور با حکم قضایی خبر داد و گفت: در این خصوص پرونده‌ای هم تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.  

انتهای پیام/

ارسال نظر