وعده تکمیل میدان میوه و تره‌بار ایلام تا پایان سال

استاندار ایلام گفت: میدان میوه و تره شهر ایلام تا پایان سال تکمیل می شود.

وعده تکمیل میدان میوه و تره‌بار ایلام تا پایان سال

به گزارش مملکت آنلاین، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام در نشست ستاد تنظیم بازار استان، اظهار داشت: آخرین مرحله واگذاری کشتارگاه دام به بخش خصوصی و پس از آن به شهرداری در مرحله نهایی اجرای احکام است و پس از طی همه مراحل اداری، در اسرع وقت تعیین تکلیف شود.

وی افزود: نباید حق و حقوق بیت‌المال با سهل‌انگاری ضایع شود. حداکثر طی ۱۰ روز، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام و مدیرکل پشتیبانی امور دام استان با حضور در مرکز پیگیر واگذاری نهایی کشتارگاه دام باشند.

نماینده عالی دولت در استان ایلام به اقدامات انجام شده برای میدان میوه و تره‌بار شهر ایلام اشاره کرد و گفت: با همکاری و اهتمام اداره کل راه و شهرسازی استان، سرانجام زمین به شهرداری واگذار شده است و اکنون یک سرمایه‌گذار پای‌کار، آماده است که ضرورت دارد فرماندار ایلام در جلسه شورای ترافیک شهرستان، تمهیدات لازم را برای ایجاد راه دسترسی و تکمیل زیرساخت‌هایی نظیر آب، برق و گاز اتخاذ کند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت تسطیح میدان میوه و تره‌بار، عنوان کرد: انتظار می‌رود این عملیات شتاب گیرد و تا پایان سال، میدان میوه و تره‌بار شهر ایلام مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

بهرام‌نیا با تاکید بر تشدید نظارت‌ها در تمامی شهرستان‌ها، گفت: تشدید نظارت بر بازار و پایش و کنترل قیمت‌ها، مورد توجه دولت سیزدهم است و انتظار است نظارت‌ها و بازرسی‌ها مضاعف‌تر از گذشته باشد.

وی با بیان این‌که حذف واسطه‌گر و راه‌اندازی بازارچه‌های محلی در کاهش و بهبود نرخ تورم بسیار مهم است، یادآور شد: اگر بازارچه‌های محلی نیازمند احیا و تقویت هستند باید در اسرع وقت فرمانداری‌ها روی این موضوعات متمرکز شوند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم‌رهبری، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند «خللی در کارهای مملکت ایجاد نخواهد شد». بنابراین مدیران قوی‌تر از زمان حیات شهیدجمهور تلاش کنند و نظارت بر بازار و سرکشی‌ها تشدید شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر