انحلال شورای اسلامی شهر سروآباد

فرماندار شهرستان سروآباد از انحلال شورای اسلامی شهر سروآباد خبر داد.

انحلال شورای اسلامی شهر سروآباد

به گزارش مملکت آنلاین، حسن زارعی  اظهار داشت: متاسفانه شورای اسلامی شهر سروآباد به دلیل عمل نکردن به وظایف قانونی خود و حرکت برخلاف مصالح عمومی کشور و همچنین اعتراضات شهروندان و عدم برگزاری جلسات رسمی رسما منحل شد.

وی افزود: در ماه های گذشته اعضای شورای اسلامی شهر سروآباد جلسات رسمی برگزار نکردند و در این مدت هم نتوانسته بودند شهردار انتخاب کنند و شهرداری به صورت سرپرستی اداره می شد همین امر موجب اعتراضات شهروندان و عدم رضایت آنها از مدیریت شهری شده بود و شهروندان برای بیان اعتراضات و نارضایتی خود بارها و بارها به فرمانداری مراجعه کردند.

مقام عالی دولت در شهرستان سروآباد خاطرنشان کرد : موضوع تخلفات شورای اسلامی شهر سروآباد در هیئت رسیدگی به تخلفات شوراهای شهر در استانداری کردستان مطرح و اعضای هیئت حل اختلاف استانداری رأی به انحلال شورای شهر دادند و رای خود را برای اعلام نتیجه نهایی به هیأت مرکزی رسیدگی به تخلفات وزارت کشور ارسال نمودند.

وی ادامه داد: پس از ارسال این رأی به هیئت مرکزی رسیدگی به تخلفات در وزارت کشور، امروز این رأی مورد تأیید هیئت حل اختلاف مرکزی وزارت کشور قرار گرفت و رای قطعی انحلال به استانداری کردستان و فرمانداری شهرستان سروآباد اعلام شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر