پیکر سرتیم حفاظت رئیس جمهور شهید به خاک سپرده شد

‌پیکر شهید موسوی، سرتیم حفاظت رئیس جمهور شهید در حرم عبدالعظیم آرام گرفت.

پیکر سرتیم حفاظت رئیس جمهور شهید به خاک سپرده شد

به گزارش مملکت آنلاین، پیکر مطهر شهید سردار سید مهدی موسوی فرزند غیور شهرری، روز جمعه از مسجد امام حسن مجتبی(ع) واقع در فلکه سوم دولت آباد به سمت فلکه اول دولت آباد با حضور مردم شهید پرور شهرستان ری تشییع و پس از آن به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) منتقل و خاکسپاری شد.

در این مراسم که از صبح امروز - جمعه ۴ خرداد - در شهرری‌ برگزار شد، جمعیت پرشماری از اقشار مختلف مردم از شهرری و دیگر بخش‌های استان تهران حاضر شدند و جمعی از مسئولان و مقامات کشوری و لشکری نیز به جمعیت عزادار پیوستند.
عزاداران شهید موسوی در محله دولت آباد شهرستان در حاشیه مراسم تشییع پیکر این شهید خدمت با تشکیل دسته‌های سینه‌زنی یاد او را گرامی داشتند و به مقام او ادای احترام کردند.
محمد مخبر سرپرست نهاد ریاست جمهوری و محسن منصوری معاون اجرایی شهید حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی هم در مراسم تشییع شهید سیدمهدی موسوی حاضر شدند.
آیین تشییع پیکر شهید سیدمهدی موسوی در حالی از مبدأ مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در فلکه سوم دولت آباد به سمت فلکه اول دولت آباد برگزار شد که به دلیل حضور پرشمار اقشار مختلف مردم از شهرستان ری و دیگر نقاط تهران، انتقال پیکر این شهید خدمت به محل خاکسپاری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) تا ساعتی به طول انجامید.

در جریان خاکسپاری شهید موسوی پس از وداع پایانی پدر شهید و خانواده وی، جمعیت حاضر با شعار «یاحسین» و روضه‌خوانی و مرثیه‌سرایی مداحان، پیکر این شهید را تا پایان آیین تدفین همراهی کردند.
پس از برگزاری آیین تشییع، پیکر شهید موسوی در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر