مشهدی‌ها در خانه بمانند

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: ساکنان نیمه شمالی استان بویژه مشهد امروز شنبه در منزل بمانند و از هرگونه تردد شهری و بین شهری خودداری کنند.

مشهدی‌ها در خانه بمانند

به گزارش مملکت آنلاین، سیدرضا عباسی نیشابوری اظهار کرد: سامانه بارشی قدرتمندی از عصر امروز در شمال استان و در بخشی از مناطق غربی فعالیت خواهد داشت و با توجه به هشدار نارنجی صادر شده، همه دستگاه‌های متولی بحران در آماده باش کامل قرار دارند.

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس پیش بینی‌ها فعالیت این سامانه در شهرستان‌های شمالی بویژه سرخس و مشهد بیشتر خواهد بود لذا توصیه می‌شود مردم در این مناطق به خصوص مشهد از هر گونه تردد غیر ضروری شهری و جاده‌ای خودداری نکنند و یا لااقل ترددهای خود را به حداقل برسانند.

وی ادامه داد: در حقیقت امروز ۲ جبهه بارشی همزمان در شمال خراسان رضوی از جمله مشهد به هم می رسند و همین موضوع موجب تقویت سامانه‌ها و بارش‌ها در این مناطق می‌شود.

عباسی نیشابوری اظهار کرد: پیش بینی بارش‌ها در عصر امروز حدود ۳۰ میلیمتر است اما نکته مهم زمان محدود و نحوه این بارش است که اگر مثلاً در ۳۰ دقیقه این میزان بارش روی دهد خسارت زا خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر