افتتاح پست ۶۳.۲۰ کیلوولت تاریخانه دامغان در سفر رییس جمهور

پست ۶۳.۲۰ کیلوولت تاریخانه دامغان همزمان با رئیس جمهور به استان سمنان و با حضور داوود منظور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور بهره‌برداری شد.

افتتاح پست ۶۳.۲۰ کیلوولت تاریخانه دامغان در سفر رییس جمهور

به گزارش مملکت آنلاین، پست ۶۳.۲۰ کیلوولت تاریخانه دامغان روز پنجشنبه با حضور منظور و هیات همراه در قالب برنامه های سفر یکروزه دولت سیزدهم با اعتبار یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان روز پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاح این طرح بیان کرد: پست ۶۳ کیلوولت تاریخانه با اعتبار یکهزار و ۲۵۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی دامغان به بهره‌برداری رسید.

مجید وفایی ادامه داد: ایجاد زیرساخت و ظرفیت جدید برق رسانی به مشترکان جدید صنعتی از جمله تامین برق صنایع جدید و کارگاه های صنعتی و کاهش تلفات برق از مهمترین اهداف ایجاد این پست است.

وی به مشخصات فنی طرح اشاره و خاطرنشان کرد: ظرفیت این پست۲ در ۳۰ مگاوات آمپر، دارای ۲ دستگاه فیدر ترانس و دارای ۱۲ دستگاه فیدر خروجی ۲۰ کیلوولت است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان به دیگر اهداف ایجاد این پست اشاره کرد و گفت: تامین برق مطمئن، پایدار و مستقل جهت مصارف صنعتی شهرک صنعتی دامغان، بهبود پارامترهای کیفی برق و پروفیل ولتاژ شبکه و افزایش قابلیت مانور و کاهش خاموشی ها است.

انتهای پیام/

ارسال نظر