جزئیات راهپیمایی روز قدس در کرمان

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس از سوی پلیس راهور کرمان اعلام شد.

جزئیات راهپیمایی روز قدس در کرمان

به گزارش مملکت آنلاین، در آستانه راه پیمایی روز جهانی قدس محدودیت‌های ترافیکی اطراف مسیر راهپیمایی از سوی پلیس راهور کرمان اعلام شد.

وی گفت: شروع ساعت راهپیمایی ۱۰ صبح از سمت میدان بسیج به سمت مصلی کرمان است و ساعت ممنوعیت تردد عرضی در محدوده مسیر راهپیمایی از ۶ صبح روز راهپیمایی اعلام شده و محدوده ممنوعیت تردد و توقف وسایل نقلیه به این شرح است:

 بر اساس هماهنگی به عمل آمده هیچگونه وسایل نقلیه‌ای به جز خودرو‌هایی که دارای مجوز و برچسب ویژه از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند در محدوده طرح اجازه توقف و تردد ندارند.

از تقاطع ابن سینا به سمت میدان بسیج
از سه راهی عباس صباحی_کامیاب به سمت میدان بسیج
از سه راهی تامین اجتماعی _مصلی به سمت تفاطع پاسداران
از سه راهی ارتش تا تقاطع پاسداران
از میدان عاشورا تا تقاطع پاسداران ممنوعیت تردد از ساعت ۶ صبح جمعه هفدهم فروردین وجود خواهد داشت.

سرهنگ پاکیزدی افزود: تمامی شهروندانی که قصد دارند در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند، زیرا اتوبوس خط واحد از تمامی مسیر‌ها به سمت راهپیمایی پیش بینی شده و پس از اتمام راهپیمایی نیز توبوس‌ها از ابتدای بولوار شهید عباسپور تا میدان شورا پارک هستند تا در مسیر‌های مختلف خدمات رسانی کنند.

از محوطه مدارس نزدیک به محل راهپیمایی نیز به عنوان محل پارک‌وسایل نقلیه می‌توان استفاده کرد.

همچنین کسبه و شهروندانی که در مسیر‌های منتهی به راهپیمایی سکونت دارند و یا محل کار و کسبشان قرار دارد باید از ساعت ۲۲ شب قبل از مراسم یعنی پنجشنبه خودروی خود را از محدوده ترافیکی روز راهپیمایی خارج کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر