برنامه راهپیمایی روز قدس در استان چهارمحال و بختیاری

​​​​​​​رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال‌ و بختیاری، جزئیات برگزاری راهپیمایی روز قدس سال‌جاری را تشریح کرد.

برنامه راهپیمایی روز قدس در استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش مملکت آنلاین، موسی انصاری با بیان اینکه مراسم راهپیمایی روز قدس سال‌جاری با عنوان «طوفان الاحرار» برگزار می‌شود، اظهار کرد: مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرکرد از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه هفدهم فروردین از مسیر میدان بسیج آغاز شد و در طول خیابان شریعتی تا مصلای امام خمینی (ره) ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت حضور مردم ظلم‌ستیز استان در راهپیمایی روز قدس افزود: یکی از اساسی‌ترین نکاتی که در دین ما به آن اشاره شده است، حمایت از مظلوم است و سکوت در برابر ظلم‌های که به مردم فلسطین می‌شود، خلاف اسلام و انسانیت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص جزئیات راهپیمایی روز قدس عنوان کرد: سردار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران مراسم روز قدس در شهر شهرکرد خواهد بود که پیش از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی خواهد کرد.

انصاری اضافه کرد: همچنین برنامه‌هایی نظیر شعرخوانی، اجرای سرود، غرفه‌ها و نمایشگاه‌های فرهنگی و مذهبی در طول مسیر راهپیمایی تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس در سایر نقاط استان، خاطرنشان کرد: مراسم راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرهای استان و اکثر روستاها نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر