آلودگی هوای شهرهای مختلف استان اصفهان در آخرین روزهای زمستان

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان و شهرهای خمینی‌شهر و قهجاورستان در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم مردم است.

آلودگی هوای شهرهای مختلف استان اصفهان در آخرین روزهای زمستان

به گزارش مملکت آنلاین، شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۶ ایستگاه سنجش فعال در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۳ ظهر چهارشنبه بیست و سوم اسفند با میانگین ۱۶۳ وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر امروز در ساعت انتشار این گزارش در ایستگاه پایش خیابان ۲۵ آبان با ۱۵۲، خیابان احمدآباد با ۱۸۳، میدان انقلاب با ۱۶۱، پارک زمزم با ۱۶۳، خیابان‌های میرزا طاهر، پروین اعتصامی، بولوار کاوه با ۱۵۵، بزرگراه خرازی با ۱۶۸، دانشگاه صنعتی با ۱۷۰، رهنان یا ۱۵۹، خیابان زینبیه با ۱۵۷، سپاهان شهر با ۱۷۶، خیابان فرشادی با ۱۵۶، خیابان فیض با ۱۶۵، کردآباد با ۱۷۲ و ولدان با ۱۶۲ AQI در وضعیت قابل قبول است.

امروز شاخص هوا در خمینی‌شهر با ۱۶۲ و قهجاورستان با ۱۵۸ AQI در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان و در سجزی با ۱۲۷ نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس، در شاهین‌شهر با ۵۸ و در مبارکه با ۶۲ AQI قابل قبول ثبت شد. ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله زرین‌شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

انتهای پیام/

ارسال نظر