ساعت آغاز به کار دستگاه هایی اجرایی استان قزوین تغییرکرد

معاون توسعه مدیریتی و برنامه ریزی استانداری قزوین گفت: ساعت آغاز به کار دستگاه هایی اجرایی استان قزوین در ماه مبارک رمضان ۸ صبح خواهد بود.

ساعت آغاز به کار دستگاه هایی اجرایی استان قزوین تغییرکرد

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، سیدموسی متوسلین عصر دوشنبه اظهار کرد: به منظور ایجاد زمینه لازم برای بهره‌ مندی مطلوب کارکنان دولت از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان، ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی استان (به استثنای دستگاه‌های خدمات رسان، آموزشی و بهداشتی) از فردا /سه شنبه/ تا پایان این ماه مبارک ۸ صبح تعیین شد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل شرایط کارکنان دارای شرایط خاص، نظیر بانوان دارای فرزند در مقطع پیش‌ دبستانی و دبستانی، بانوان سرپرست خانوار مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با درخواست شناور بودن ساعات کاری این دسته از همکاران حداکثر تا یک ساعت پس از زمان تعیین شده موافقت کنند.

متوسلین ادامه داد: بدیهی است نظارت بر اجرای موارد مزبور از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به نحوی باشد که هیچ خدشه‌ای به نحوه پاسخگویی و ارایه خدمات در ساعات اداری موظف وارد نکند.

معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی استاندار قزوین یادآور شد: ساعت شروع به کار در روزهای کاری بعد از شب‌های قدر ۹ صبح و پایان ساعات کاری در این ایام مطابق با قوانین و مقررات مربوطه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر