اعلام محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه سوری در آبادان

پلیس آبادان محدودیت های ترافیکی این شهرستان در چهارشنبه سوری را اعلام کرد.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه سوری در آبادان

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ کشوری فرمانده انتظامی آبادان گفت: محدودیت‌های ترافیکی در آبادان از بعد از ظهر سه شنبه، ۲۲ اسفند در آبادان اعمال می‌شود.

او با اشاره به محدودیت تردد در بلوار شهید یاسینی از اسکله ۱۲ تا میدان فرودگاه افزود: رفت و آمد همه وسایل نقلیه در مسیر‌های منتهی به این بلوار از شمال و جنوب محدود است و به جز خودرو‌های امدادی هیچ گونه وسیله‌ای اجازه ورود به این مسیر را ندارد.

با بیان مسیر‌های جایگزین خاطر نشان کرد: بلوار اروند صغیر برای ساکنان آن منطقه و همچنین ورود به دهکده بریم در نظر گرفته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان ادامه داد: خیابان‌های پشت فرودگاه مسیر‌های جایگزین برای تردد و دسترسی افراد به خرمشهر و برعکس است و این افراد می‌توانند از مسیرِ خطِ کنار، بلوار ولیعصر و بلوار فرودگاه دسترسی داشته باشند.

کشوری بلوار قدس، شهدای هفت تیر، بلوار دانشگاه آزاد اسلامی و بلوار شهید کارکوب زاده آبادان را از دیگر مکان‌های جایگزین برای دسترسی به خرمشهر و ساکنان بریم و مناطق اطراف اعلام کرد.

او با هشدار به هنجار شکنان و برخورد قاطع پلیس در این زمینه، به خانواده‌های آبادانی توصیه کرد: در چهارشنبه سوری مراقب رفتار فرزندان خود باشند و رانندگانی که کار ضروری ندارند در منزل بمانند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود و هنجارشکنان در چهارشنبه اخر سال با دستور قضایی تا پایان تعطیلات نوروزی میهمان پلیس خواهند بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر