هوای تهران در شرایط ناسالم

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم‌اکنون(۱۶ اسفندماه) هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

هوای تهران در شرایط ناسالم

به گزارش مملکت آنلاین، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۴۳ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۴۸  و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

در این شرایط توصیه می‌شود مبتلایان به بیماری‌های قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند.

بر اساس اعلام سایت شهر آخرین آمار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می‌دهد که هم اکنون ۲۰ ایستگاه در وضعیت قرمز و ناسالم قرار گرفته‌‎اند که شامل ایستگاه‌های پیروزی با شاخص ۱۶۱، تربیت مدرس با شاخص ۱۶۰، ستاد بحران با شاخص ۱۵۸، شادآباد با شاخص ۱۶۲، شریف با شاخص ۱۶۶، شهرری با شاخص ۱۶۲، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۷۵، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۸۸، شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۷۲، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۱۵۲، میدان فتح با شاخص ۱۶۸، وردآورد با شاخص ۱۵۶، پارک سلامت با شاخص ۱۵۳، پارک شکوفه با شاخص ۱۵۵، دانشگاه تهران با شاخص ۱۵۵، سرخه حصار با شاخص ۱۶۴، شهرداری منطقه ۱۵ با شاخص ۱۶۴ و فرمانداری شهرری با شاخص ۱۶۲ است.

انتهای پیام/

ارسال نظر