این بار اختلال در خط ۳ متروی تهران

در حالی که شهروندان اعلام کردند خط ۳ متروی تهران در برخی از ایستگاه‌ها از جمله منیریه دچار اختلال شده، شرکت متروی تهران این موضوع را رد کرد.

این بار اختلال در خط ۳ متروی تهران

به گزارش مملکت آنلاین، صبح امروز بر اساس گفته شاهدان عینی ایستگاه منیریه در خط ۳ مترو دچار اختلال شد و این موضوع باعث توقف در حرکت قطارها در سایر ایستگاه ها هم شد.

یکی از مسافران مترو به فارس گفت: نیم ساعت در ایستگاه شریعتی خط آزادگان به سمت قائم معطل شدیم و ازدحام جمیعت ثانیه به ثانیه بیشتر می شد.

وی ادامه داد: اعلام کردند که اختلال در ایستگاه منیریه پیش آمده است.یکی دیگر از مسافران مترو هم گفت قطار در ایستگاه منیریه و تئاتر شهر هم توقف نکرد و ازدحام شدید جمعیت بود.

در گفت و گویی با هادی زند مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تماس گرفت و آنها هر گونه اختلال در خط ۳ را رد کرده و تاکید کردند که شرایط عادی است.

بر اساس این گزارش، طی چند روز گذشته اختلالات زیادی در ایستگاه های مترو رخ و حتی ایستگاه میدان شوش به دلیل اتصالی برق آتش گرفت و ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

روز گذشته هم مطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران ضمن عذرخواهی از مردم گفت زمانی که مترو را گرفتیم وضعیت فاجعه بار بود، در حال اورهال و بازسازی هستیم اما با نقطه مطلوب فاصله داریم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر