اعلام محدودیت‌های ترافیکی استان اصفهان در روزهای پایانی سال

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از تمهیدات ترافیکی پلیس راهور در ایام پایانی سال به منظور سهولت در تردد شهروندان در سطح معابر درون شهری خبر داد.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی استان اصفهان در روزهای پایانی سال

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، علی اصغر زارع اظهار کرد: با توجه به همزمانی آغاز ماه مبارک رمضان در روزهای پایانی سال با شروع سال جدید، از چند روز گذشته شاهد شلوغی خیابان‌ها و افزایش ترددها هستیم که در این راستا نقاطی که دارای مراکز تجاری و خرید و معابری که دارای بار ترافیکی بیشتری دارند تحت پوشش ترافیکی ویژه این پلیس قرار گرفته است.

وی افزود: پلیس راهور استان با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های نیرویی، تجهیزات ترافیکی و ناوگان خودرویی خود در سطح شهرستان‌های استان اقدامات لازم را برای سهولت تردد شهروندان انجام می‌دهد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اینکه در این ایام حجم تردد خودروها و عابران به مرکز شهر افزایش می‌یابد و نیاز به تمهیدات ترافیکی ویژه داریم، تصریح کرد: طرح‌هایی برای برخورد با تخلفات ساکن ترافیک‌زا مانند توقف دوبله در دستور کار قرار گرفته است که این اقدام با به‌کارگیری ابزارهای هوشمند مثل دوربین‌های ثبت تخلفات و حضور مأموران پلیس راهور در سطح شهر محقق خواهد شد.

زارع خاطرنشان کرد: با توجه به حضور شهروندان در مراکز خرید به ویژه بازار و هسته مرکزی شهر، انتظار می‌رود شهروندان در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند و با صبوری و رعایت حقوق دیگران در روان‌سازی بار ترافیک مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر