کشف ۱۷ قبضه سلاح جنگی و ۳۰۰ فشنگ در شهرستان میرجاوه

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان از کشف و تحویل ۱۷ قبضه سلاح جنگی و بیش از ۳۰۰ فشنگ در شهرستان میرجاوه خبر داد.

کشف ۱۷ قبضه سلاح جنگی و ۳۰۰ فشنگ در شهرستان میرجاوه

به گزارش مملکت آنلاین، شمس آبادی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان از کشف و تحویل ۱۷ قبضه سلاح جنگی و بیش از ۳۰۰ فشنگ در شهرستان میرجاوه خبر داد و گفت: با تشدید بازرسی‌ها و رصد تحرکات مرزی تعداد ۱۴ قبضه سلاح از نوع وینچستر، ۳ قبضه کلاشینکف و بیش از ۳۰۰ فشنگ جنگی کشف شد.

شمس آبادی ادامه داد: وجود سلاح‌های غیرمجاز در سطح استان یک تهدید جدی برای امنیت جانی مردم است و همراه داشتن و در دسترس بودن سلاح آمار ارتکاب جرایم خشن به ویژه قتل، نزاع و سرقت‌های مسلحانه را افزایش می‌دهد، در همین راستا تعداد ۱۰ قبضه سلاح غیر مجاز از قبیل کلاشینکف و کلت نیز توسط معتمدین و ریش سفیدان منطقه تحویل مرزبانان شهرستان میرجاوه شد و ضمن تشکیل پرونده قضایی در این مورد، اقدامات لازم برای دستگیری قاچاقاچیان متواری در دستور کار است.

وی در پایان گفت: رسیدن به جایگاه مطلوب در بخش امنیت اتفاقی نیست و حاصل تلاش، تدبیر و فعالیت شبانه روزی است و این امنیت را مرهون زحمات حافظان و مدافعان نظم و امنیت در جامعه هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر