نتیجه انتخابات یازده اسفند در استان البرز اعلام شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز اسامی منتخبین مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در استان البرز را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازده اسفند در استان البرز اعلام شد

به گزارش مملکت آنلاین، مرتضی ولی پوری شنبه ١٢ اسفند ١٤٠٢ نتایج نهایی انتخابات در حوزه کرج، فردیس و اشتهارد را اعلام کرد و گفت: بر این اساس طبق آمار نهایی انتخابات از مجموع ٣٤١هزار و ٥١٨ رای از آراء صحیح صندوق ها، علیرضا عباسی با ١٠٨ هزار و ٢٤١ رأی به عنوان منتخب مردم حوزه انتخابیه فوق معرفی شد.

وی با اشاره به کسب ٥٥ هزار و ٢٣ رای توسط علی شیرین زاد و ٤٠ هزار و ٢٣٦ رای توسط مصطفی سعیدی سیرایی در مرحله نخست رای گیری افزود: مرحله دوم براساس ماده ١٠ قانون انتخابات برای دومین  کرسی حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد ظرف یک ماه پس از اعلام نتیجه مرحله اول و تایید صحت انتخابات توسط شورای محترم نگهبان تعیین و اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد، چهارباغ و طالقان نیز علی حدادی با کسب ٢٤٩٠١ رأی به‌عنوان منتخب این حوزه معرفی شد.

رییس ستاد انتخابات همچنین با اشاره به انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: آیت الله حسین ردایی و آیت الله محمدرضا فلاح تفتی موفق به کسب ارا جهت حضور در ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شدند.

ولی پوری از حضور حماسی و شکوهمندانه مردم با بصیرت و ولایتمدار استان البرز پای صندوق های اخذ رای و همچنین کلیه دست اندکاران دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر