مشارکت ۵۵ درصدی واجدین شرایط انتخابات در قصرشیرین

فرماندار قصرشیرین از مشارکت ۵۵ درصدی جمعیت واجدان شرایط رای در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در غرب کرمانشاه خبر داد.

مشارکت ۵۵ درصدی واجدین شرایط انتخابات در قصرشیرین

به گزارش مملکت آنلاین، محمد نجفی با قدردانی از عوامل برگزاری انتخابات و حضور مردم در پای صندوق های رای، افزود: در مجموع با شروع فرایند انتخابات از ساعت هشت صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷۵ هزار و ۴۲۵ نفر واجد شرایط رای در پای صندوق های رای حضور یافتند.

وی اظهار کرد: با اتمام فرایند رای گیری از دقایقی قبل شمارش آرا در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب به صورت رسمی آغاز شده و در سریع ترین زمان ممکن نتایج شمارش آرا اعلام خواهد شد.

فرماندار قصرشیرین گفت: از مجموع آرای ماخوذه در انتخابات یازدهم اسفندماه، ۹ هزار و ۱۶۵ نفر مربوط به قصرشیرین، ۲۲ هزار و ۵۲۹ رای شهر گیلانغرب و روستاهای تابعه، ۶ هزار و ۹۷۴ رای در بخش گواور از توابع شهرستان گیلانغرب، پنج هزار و ۲۲۴ رای بخش قلعه شاهین از توابع شهرستان سرپل ذهاب، بخش سومار ۹۴۱ رای، شهرستان سرپل ذهاب و حومه ۲۶ هزار و ۵۲ رای و دشت ذهاب از توابع شهرستان سرپل ذهاب چهار هزار و ۳۴۰ رای را شامل می شود.

وی ادامه داد: در مجموع در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب ۲۲۶ شعبه برای جمع آوری آرا اختصاص یافت و بیش از چهار هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، ستادی، خدماتی، انتظامی و امنیتی پای کار عهده دار برگزاری انتخابات تا پایان شمارش آرا هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر