تعطیلی مدارس مشهد، کلات و نیشابور در روز ۱۲ اسفند

به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر فردا شنبه فعالیت مدارس شهرستان‌های مشهد، کلات و نیشابور غیرحضوری شدند.

تعطیلی مدارس مشهد، کلات و نیشابور در روز ۱۲ اسفند

به گزارش مملکت آنلاین، حسین محمدزاده گنج گفت: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، فردا شنبه ۱۲ اسفند ماه، کلیه فعالیت‌های آموزشی مدارس در تمام دوره‌ها در مشهد(در تمامی مقاطع تحصیلی و نیز مراکز پیش‌دبستانی،مهدکودکها، مدارس استثنایی و آموزشگاه‌های زبان) به صورت غیر حضوری و از طریق پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش‌ و پرورش خراسان رضوی، محمدزاده تصریح کرد: همکاران، اولیا و دانش آموزان عزیز هرگونه تغییر در خصوص غیرحضوری شدن مدارس آموزش و پرورش استان را تنها از کانال آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرس https://shad.ir/apkhrazvi در پیام رسان شاد، پیگیری نمایند.

اعلام تعطیلی مدارس نیشابور و کلات

فرماندار کلات گفت:  به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر؛ فردا شنبه ۱۲ اسفندماه کلیه فعالیت‌های آموزشی مدارس در تمام دوره‌ها در کلات به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

علی صلاحی عنوان کرد: با توجه به تصمیم‌گیری ستاد بحران کلات و برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، فعالیت آموزشی تمامی مدارس در تمام دوره‌ها در دو نوبت صبح و عصر به‌صورت غیر حضوری اعلام شد و در بستر پیام‌رسان «شاد» ادامه می‌یابد، همچنین فردا تمام مهدهای کودک‌ و پیش‌دبستانی‌های شهرستان تعطیل هستند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بارش برف و برودت هوا دستگاه‌های خدمات رسان، مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و نیروهای کادر درمان و امداد ‌و نجات شهرستان نیز در آماده‌باش کامل‌ هستند.

صلاحی همچنین از شهروندان شهرستان کلات خواست با توجه به برودت هوا و بارش نزولات آسمانی (برف) تا حد امکان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت تردد ضروری در داخل جاده‌ها تجهیزات زمستانه از قبیل لباس گرم، زنجیر چرخ و...به همراه داشته باشند و باک خودرویشان پر باشد و در مسیر سفر با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان نیشابور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی مدارس نیشابور فردا شنبه ۱۲ اسفندماه به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: به دلیل برودت هوا، لغزندگی سطح معابر، صرفه‌جویی در مصرف انرژی فردا شنبه ۱۲ اسفندماه فعالیت آموزشی مدارس دوره ابتدایی، متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم نیشابور در نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری و از طریق پیام‌رسان شاد برگزار خواهد شد.

همچنین اعلام شده است کلیه مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها، مدارس استثنایی و فعالیت مراکز جامع سنجش آموزش و توانبخشی نیز غیر حضوری هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر