هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان در مشهد آغاز شد

هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان شامگاه پنجشنبه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز به کار کرد.

هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان در مشهد آغاز شد

به گزارش مملکت آنلاین، رضا صفری سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه با اشاره به اهداف هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان افزود: معرفی تولیدات جدید، ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط و شناسایی شرکت های معتبر داخلی و خارجی، آشنایی با آخرین دستاوردها و فنآوریهای تخصصی ارائه شده از سوی شرکت کنندگان از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

وی ایجاد فرصت انعقاد قراردادهای کاری، پیشرفت و توسعه فعالیت‌های اقتصادی شرکت کنندگان، شناخت نیازهای مشتری ، ارزیابی نحوه افزایش بهره وری صنعت دام و طیور و بهره گیری گسترده از تبلیغات در جهت افزایش اعتبار و معرفی بهتر شرکت کنندگان را از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه ذکر کرد.

صفری ادامه داد: فراهم ساختن زمینه مناسب جهت ارائه آخرین دستاوردهای نوین علمی، پژوهشی و صنعتی در حوزه های مختلف کشور و تقویت ارتباط بین دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی در جهت افزایش کیفیت تولید و رسیدن به استانداردهای جهانی به منظور افزایش صادرات تولیدات داخلی در این بخش از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد در خصوص زمینه فعالیت مشارکت کنندگان نیز بیان داشت: زمینه های مشارکت کنندگان شامل خوراکی (تولید کننده خوراک دام و طیور ، پودر ماهی ، تولید انواع کنسانتره ، تولید کننده صدف معدنی ، تولید پودر ماهی، افزودنی های خوراک دام ، تولید پودر چربی ویژه خوراک دام و طیور، فرآوری دانه‌های روغنی ، تولید خوراک آماده طیور (دان پلت)، تولید و توزیع افزودنی ها و ریزمغذی‌ها، تولید پودرهای میکرونیزه معدنی و کربنات کلسیم، تولید ذرت، سویا، گندم و جو است.

وی ادامه داد: همچنین در حوزه تجهیزات شامل تجهیزات نگهداری دام و طیور ، تجهیزات جوجه کشی و مرغداری ، تجهیزات و ماشین آلات صنایع کشتارگاهی ، تجهیزات و تاسیسات و ماشین آلات پرورش دام و طیور، تجهیزات، تاسیسات و ماشین آلات تولید صنایع وابسته، وسایل و تجهیزات شیردوشی و مواد ضدعفونی کننده، ماشین بسته‌بندی، سیستم‌های برودتی و سردخانه‌ای، سیستم‌های تهویه، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، سیستم‌های توزین ، ماشین آلات حمل و انتقال دام و فرآورده‌های دامی، تجهیزات آزمایشگاهی است.

سرپرست نمایشگاه بین المللی مشهد درخصوص بازدید کنندگان و برنامه های جانبی این نمایشگاه نیز بیان داشت: کارگاه ها و سمینار های آموزشی نیز با همکاری سازمان نظام مهندسی و کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی ، مدیریت شیلات، معاونت ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

صفری خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در محیطی به وسعت بیش از ۷ هزار مترمربع و در سالن‌های فردوسی، عطار و همچنین فضای باز برای استقرار شرکت های حاضر در این نمایشگاه پیش‌بینی شده تا محصولات و کالاهای خود را به بازدید عموم بگذارند.

وی همچنین در خصوص تعداد مشارکت کنندگان در این نمایشگاه گفت: تعداد کل مجموعه های حاضر هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان ۱۵۵ شرکت است که تعداد مشارکت کنندگان داخل استان خراسان رضوی ۵۵ شرکت و همچنین تعداد مشارکت کنندگان خارج از استان خراسان رضوی ۱۰۰ شرکت از استان های؛ خراسان شمالی و جنوبی، تهران ، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ،اصفهان، یزد، خوزستان، قزوین، گلستان، مازندران، سمنان، کهکیلویه و بویر احمد، است.

انتهای پیام/

ارسال نظر