اعلام اسامی ۷۳۹ نامزد تایید صلاحیت شده استان اصفهان

۷۳۹ نامزد برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۶ حوزه انتخابیه استان اصفهان به رقابت می‌پردازند.

اعلام اسامی ۷۳۹ نامزد تایید صلاحیت شده استان اصفهان

به گزارش مملکت آنلاین، ۱۶ حوزه انتخابیه در استان  اصفهان است که شانزدهمین حوزه انتخابیه به مرکزیت فرمانداری اصفهان مربوط به حوزه مسیحیان ارمنی جنوب ایران است که حوزه فرعی آن در شهرستان شیراز استان فارس است.

در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی۶۶۳ مرد و ۷۶ نفر زن در اصفهان برای ۲۰ کرسی ( ۱۹ کُرسی مربوط به استان اصفهان و یک کرسی برای ارمنیان جنوب ایران) نمایندگی مجلس به رقابت می‌پردازند.

در حوزه‌های انتخابیه اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند ۲۸۴ نفر، اردستان ۱۷ نفر، خمینی‌شهر ۱۸ نفر، سمیرم ۲۶ نفر، شاهین شهر، میمه و بُرخوار ۳۵ نفر، شهرضا و دهاقان ۳۵ نفر، فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت ۳۲ نفر، فلاورجان ۲۱ نفر، کاشان و آران و بیدگل ۷۴ نفر، گلپایگان و خوانسار ۳۱ نفر، لنجان ۳۵ نفر، مبارکه ۲۹ نفر، نایین و خور و بیابانک ۴۷ نفر، نجف‌آباد و تیران و کرون ۲۶ نفر، نطنز و بخش قمصر ۲۶ نفر به‌عنوان نامزدهای نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی معرفی شدند که فرآیند تبلیغات آنان از امروز پنجشنبه ۳ اسفندماه آغاز شده است. 

علاقمندان برای مشاهده اسامی داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان اینجا را کلیک کنید. 

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه، ۱۱ اسفند امسال برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر