اعلام تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده در راهپیمایی ۲۲ بهمن در خراسان شمالی

رئیس پلیس راهور خراسان شمالی تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده در راهپیمایی ۲۲ بهمن را تشریح کرد.

اعلام تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده در راهپیمایی ۲۲ بهمن در خراسان شمالی

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ احمد خندانی در خصوص محدودیت های ترافیکی در شهرستان های خراسان شمالی به مناسبت جشن ۲۲ بهمن اظهار کرد: به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ممنوعیت و محدودیت تردد و توقف از ساعت ۷ صبح تا پایان راهپیمایی در مسیرهای برگزاری اعمال می شود.

وی گفت: در مرکز استان، تمامی معابر منتهی به میدان شهید تا میدان قائم (بازرگانی) و در ادامه مسیر تا مصلای امام خمینی (ره) محدودیت تردد خواهد داشت.

وی افزود: در شیروان در تقاطع های دفاع مقدس، پل کشاورزان، بلوار امام خمینی (ره)، میدان انقلاب، بلوار امام رضا (ع) تا مصلی و مسیرهای منتهی به آن محدودیت تردد دارد.

به گفته وی، در شهر آشخانه معابر منتهی به تقاطع بانک رفاه تا میدان مسجد جامع و در فاروج نیز از مسجد آل یاسین در انتهای خیابان طالقانی و مسیر خیابان طالقانی و خیابان موفق تا تقاطع رضوی و معابر منتهی به آن محدودیت تردد وجود خواهد داشت.

خندانی با بیان اینکه در شهر گرمه، مسیرهای منتهی از میدان ارشاد تا میدان امام علی (ع) و همچنین مسیرهای پایانی در تقاطع امام حسین (ع) شامل محدودیت است، ادامه داد: در اسفراین، مجتمع بسیج واقع در خیابان ولی عصر به سمت میدان امام خمینی (ره) و معابر منتهی به آن‌ها شامل محدودیت هستند.

رئیس پلیس راهور خراسان شمالی گفت: تردد خودروها در جاجرم در تمامی مسیرهای منتهی از میدان امام به سمت خیابان های بهشتی-مطهری-باهنر و پایان مراسم بازگشت در میدان امام خمینی (ره) ممنوع بوده و همچنین در راز و جرگلان نیز تمامی معابر منتهی به میدان معلم تا مقابل شهرداری راز شامل محدودیت خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر