تغییر مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهارمحال و بختیاری

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال‌وبختیاری با اعلام اینکه راهپیمایی امسال با عنوان «راهپیمایی خانوادگی ۲۲ بهمن» از ساعت ۱۰ آغاز می‌شود، گفت: مسیر راهپیمایی این روز در مرکز استان تغییر یافته و مسیر جدید از میدان بسیج به سمت خیابان شریعتی، چهارراه اداره برق تا مصلی امام خمینی(ره) تعیین شده است.

تغییر مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهارمحال و بختیاری

به گزارش مملکت آنلاین، موسی انصاری به جزئیات برنامه‌های بزرگداشت چهل‌وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: در روز ۲۲ بهمن در شهرکرد برای دو برنامه یعنی هم راهپیمایی خیابانی و هم همایش مردم و راهپیمایان در مصلی امام خمینی(ره) تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه راهپیمایی امسال با عنوان «راهپیمایی خانوادگی ۲۲ بهمن» از ساعت ۱۰ آغاز می‌شود، تصریح کرد: امسال برای افزایش بُرد رسانه‌ای و کاهش بار ترافیکی در شهر مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در مرکز استان تغییر یافته و مسیر جدید از میدان بسیج به سمت خیابان شریعتی، چهارراه اداره برق تا مصلی امام خمینی(ره) تعیین شده است.

انصاری با اعلام اینکه ایستگاه‌های فرهنگی و غرفه‌های متنوع در طول مسیر راهپیمایی پیش‌بینی شده است، افزود: تمامی کمیته‌های ۲۸گانه ستاد دهه فجر استان موظف شده‌اند غرفه‌های تبیین دستاوردها، برنامه‌های فرهنگی و پذیرایی را از ساعت هشت صبح در مکان‌های مشخص شده تعبیه کنند و پذیرای مردم باشند تا با توجه به قرار داشتن در اعیاد مبعث و آغاز ماه شعبان المعظم یک جشن پرشور ملی را در روز ۲۲ بهمن داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه چشم جهانیان به راهپیمایی ۲۲ بهمن دوخته شده است، بیان کرد: حضور میدانی و شور و نشاط مردم در این روز اتمام حجتی برای تصمیم‌گیری‌ها هم در عرصه داخلی‌ و هم خارجی‌ خواهد بود. 

انصاری در پایان گفت: فضاسازی ویژه مسیر راهپیمایی و استقرار جایگاه‌ها برای رسانه‌ها، آماده‌سازی جایگاه در میدان بسیج برای برگزاری برنامه زنده صدا و سیما، آماده‌سازی و توزیع اقلام فرهنگی و پرچم در بین راهپیمایان، اتخاذ تدابیر امنیتی، ترافیکی، انتظامی و اورژانسی، در طول مسیر، اطلاع‌رسانی به‌موقع و گسترده مسیرهای راهپیمایی و ... مواردی هستند که از نهادهای مربوط انتظار می‌رود و به کمیته‌ها اعلام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر