نصب بلندترین برج پرچمی شرق استان تهران

شهردار پردیس گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، بلندترین برج پرچمی شرق استان تهران در بوستان نورالشهدا نصب و به اهتزاز در آمد.

نصب بلندترین برج پرچمی شرق استان تهران

به گزارش مملکت آنلاین، رضا کارخانه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پرچم سه رنگ زیبا و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در جوار مزار مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس و شهید معزز زمانزاده نصب شده است.

وی با اشاره به مشخصات فنی این پرچم توضیح داد: فونداسیون این پرچم به منظور استحکام هرچه بیشتر با مصالحی باکیفیت و به میزان ۵۰ تن احداث و برجی به طول ۴۵ متر بر آن نصب شد و از همه نقاط شهرستان قابل دیدن است.

شهردار پردیس با اشاره به اقدامات انجام شده در سطح شهر پردیس،توضیح داد: اجرای فضاسازی محیطی مبلمان شهری از طریق نصب بنر، نصب ریسه های های رنگی، اهتزار پرچم جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف، تهیه تیزر و درج شبکه های اجتماعی بخشی از این اقدامات است.

کارخانه بیان کرد: در طی روزهای گذشته تعداد ۲ هزار پرچم جمهوری اسلامی ایرانی و رنگی در ابعاد و اشکال متنوع، پنج هزار متر طول ریسه، ۵۰۰ تخته انواع کتیبه در اندازه های مختلف و ۵۰ تخته بنر بیلبوردی، استرابورد و عرشه پل عابر همگی مزین و منقش به تمثال رهبر معظم انقلاب مدظله العالی، معمار کبیر انقلاب و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نصب شد.

۲۳۵ نفر نیروی انسانی در طی بارش برف شب گذشته فعال بودند

شهردار پردیس گفت: در پی بارش برف ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۵ نفر نیرو ۴۰ دستگاه خودروی ستاد برفروبی شهرداری پردیس طی ۲۴ فعالیت داشتند.

کارخانه ادامه داد: با هدف خدمات رسانی به شهروندان با پاکسازی معابر از برف ۴۰ دستگاه انواع خودروی خدماتی، عمرانی و سواری در اکیپ های چهارگانه در تمامی فازهای شهر پردیس فعال بودند.

وی افزود: در جریان عملیات برف روبی شب گذشته ۵۵۰ تن شن و نمک در همه فازهای شهر پردیس مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر با وجود تداوم بارش‌ها تردد در مسیرهای درون شهری پردیس برفروبی و پاکسازی شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر