سوله‌های مدیریت بحران تهران اضافه خواهدشد

شهردار تهران از افزایش سوله‌های مدیریت بحران خبر داد و گفت: هفت سوله مدیریت بحران در دو سال اخیر به تهران اضافه کردیم.

سوله‌های مدیریت بحران تهران اضافه خواهدشد

به گزارش مملکت آنلاین، علیرضا زاکانی در تمرین اسکان اضطراری کلانشهر تهران که از صبح چهارشنبه در محل بوستان ولایت تهران برگزار شد، گفت: تمرین امروز اسکان اصطراری با حضور ۵۵ دستگاه برگزار شد و در جریان آن ۵۵ خدمت در ۳۰۰ چادر ارائه شد.

وی با بیان اینکه این تمرین مسیر آمادگی ارائه خدمت در بحران را به نمایش گذاشت، گفت: تمرین امروز فرصتی یرای واکاوی ظرفیت‌هاست و بالغ بر ۳۰۰۰ نفر این‌جا و در این تمرین فعال بودند.

شهردار تهران با تاکید بر ضرورت آمادگی همیشگی در برابر بحران، گفت: آمادگی خوبی امروز وجود دارد که باید روز به‌ روز تقویت شود و کاهش نیابد.

به گفته وی چنین مانورهایی کمک می‌کند که در زمان بحران آسیب کمتر و آمادگی ببشتری را در تهران شاهد باشیم.

وی درباره میزان آمادگی تهران در برابر زلزله نیز گفت: در بافت‌های فرسوده تهران ناپایداری هست و ما باید نسبت به نوسازی بافت فرسوده اقدام کرده و علاوه بر آن مقاوم سازی بافت‌هایی که را فرسوده نیستند اما نیاز به مقاوم سازی دارند، دنبال کنیم. خوشبختانه یک خط تلاش نوسازی در شهرداری ایجاد شده است.

وی از افزایش سوله‌های مدیریت بحران خبر داد و گفت: هفت سوله مدیریت بحران را دراین دوسال به تهران اصافه کردیم و بیش از ۵۰ سوله هم به هدف اصلی خود بازگردانده شد، البته اقدمات ورزشی همچنان در آنها انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر