جان باختگان آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود به ۳۴ تن رسید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان اعلام کرد: یک نفر دیگر از مصدومان بستری در بیمارستان ولایت رشت امشب جان باخت و آمار فوتی های این حادثه به ۳۴ نفر رسید.

جان باختگان آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود به ۳۴ تن رسید

به گزارش مملکت آنلاین، محمد جلایی افزود : ۲ مصدوم این حادثه با درجه سوختگی ۶۰درصدی طی این مدت در آی سی یو به سر می بردند که با وجود مراقبت های پزشکی انجام شده با شدت یافتن عوارض یکی از آنان عصر امروز دیگری لحظاتی قبل جان باختند.

وی عنوان کرد : در حال حاضر هشت مصدوم دیگر در بیمارستان ولایت رشت بستری هستند که ۲ نفر از آنان در بخش آی سی یو به سر می برند.

وی گفت : طی روزهای گذشته از ۱۵ مصدوم این حادثه که به بیمارستان ولایت رشت منتقل شده بودند، پنج نفر بعد از دریافت درمان های لازم و بهبود شرایط شان از بیمارستان ترخیص شده اند.

ضمن آنکه اجساد ۳۲ جان باخته روز آتش سوزی، ظرف ۴۸ ساعت پس از حادثه توسط پزشکی قانونی شناسایی و تحویل خانواده ها شد و تدفین آنها در شهرستان های مختلف به انجام رسید.

کمپ ترک اعتیاد "گام اول رهایی " واقع در شهرستان لنگرود حوالی ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح روز جمعه دچار حریق شد و ۳۲ کشته و ۱۷ مجروح در پی داشت که ۲ نفر از مصدومان هم عصر امروز و امشب با تشدید عوارض ناشی از سوختگی جان باختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر