خبرگزاری ایرنا: تهران آرام بود و با هوشیاری پلیس اتفاقی نیافتاد

به گزارش خبرنگاران ایرنا از سطح شهر تهران، از ظهر روز شنبه عده‌ای در برخی مناطق تهران از جمله محدوده انقلاب تا میدان فردوسی سعی بر ملتهب کردن اوضاع داشتند اما هسته اولیه این التهابات با حضور به موقع و هوشیاری ماموران انتظامی در نطفه خفه شد.

خبرگزاری ایرنا: تهران آرام بود و با هوشیاری پلیس اتفاقی نیافتاد

به گزارش مملکت آنلاین، خبرگزاری جمهوری اسلامی در خبری از سطح شهر تهران نوشت: حاکی از آن است که همزمان با غروب آفتاب برخی هنجارشکنان که اغلب ماسک بر صورت داشتند در دسته‌های معدود و محدود سه تا هفت نفره در برخی مناطق همچون اطراف دانشگاه تهران، چهارراه ولیعصر (عج) و میدان انقلاب شروع به سردادن شعار کردند که با حضور به موقع ماموران و هدایت درست، پراکنده شدند.

همچنین عده‌ای در محله‌های خیابان های شریعتی، ستارخان، فلکه دوم صادقیه، نقاطی از شرق و البته شمال تهران وضعیتی مشابه را می‌خواستند رقم بزنند که با عدم همراهی مردم و حضور ماموران انتظامی مجبور به ترک محل شدند.

نقطه‌ای که کمی ملتهب تر نسبت به دیگر مناطق شهر تهران به نظر رسید مسیر میدان انقلاب، چهارراه ولیعصر و میدان فردوسی بود؛ البته مغازه‌های دور میدان انقلاب روز شنبه بواسطه شهادت علی ابن موسی الرضا ع) جملگی تعطیل رسمی بودند ولی حضور عابران پیاده در این منطقه باعث ایجاد ترافیک و در نتیجه شنیده شدن صدای بوق ممتد خودروهای شده بود که می خواستند سریعتر از بند ترافیک رهایی پیدا کنند.

اندک افرادی هم بودند که می خواستند از این وضع سوء‌ استفاده کنند ؛ پسری روی موتور تصویر مهسا امینی را روی تی شرت خود حک کرده بود و قصد تحریک عابران را داشت یا چند دختر نوجوان کم سن و سال که قادر به کنترل هیجانات خود نبودند، اما همه آنها توسط ماموران به خروج از محل هدایت شدند.

البته در چند نقطه هم پلیس برای متفرق کردن و جلوگیری از افزایش ترافیک و تسهیل در تردد خودروها مجبور به استفاده از گاز اشک آور علیه هنجارشکنان شد.

هر چند خیلی زود مشخص شد که تصاویر و فیلم هایی که رسانه های معاند پخش می کنند مربوط به روز شنبه تهران و با دیگر شهرهای کشور نیست و آرشیوی است.

هم اکنون در ساعت ۲۲:۳۰ ترافیک روانی در مسیر میدان انقلاب تا فردوسی و بالعکس وجود دارد و اوضاع آرام و عادی است

البته بازار فروش فلافل دور میدان انقلاب هم داغ داغ است؛ ساعت به نزدیک ۲۳ شب رسیده و شهر روال عادی خود را دارد ، راستی ساندویچ فلافل چند؟

انتهای پیام/

ارسال نظر