خرید تضمینی گندم در استان اصفهان از ۱۱۳ هزار تن گذشت

مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت:خرید تضمینی گندم در استان اصفهان از مرز ۱۱۳ هزار تن گذشت که ۱۰۰ درصد بیشتر از پارسال است.

خرید تضمینی گندم در استان اصفهان از ۱۱۳ هزار تن گذشت

به گزارش مملکت آنلاین، محسن حاج عابدی مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت:خرید تضمینی گندم از نیمه دوم اردیبهشت در استان اصفهان در ۴۳ مرکز خرید شامل دو سیلو و ۴۱ تعاونی آغاز شده است که از ۱۱۳ هزار تن گندم خریداری شده،۱۰۷ تن را تعاونی‌ها خریداری کرده اند.

حاج عابدی افزود: از هزار و ۶۹۵ میلیارد تومان بهای گندم خریداری شده در استان اصفهان تاکنون ۶۵ درصد آن به کشاورزان پرداخت شده و بقیه در حال پیگیری پرداخت است.

او گفت: قیمت خرید تضمینی گندم به ازای هر کیلوگرم،۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است به اضافه هزار و ۵۰۰ تومان یارانه تولید ودو هزار تومان جایزه تحویل که در مجموع ۱۵ هزار تومان است که خرید تضمینی این محصول در شهرستان‌های سردسیر استان اصفهان ادامه دارد.

حاج عابدی در ادامه درخصوص خرید سایر محصولات کشاورزی در استان اصفهان گفت: حدود سه هزار و ۸۰۰ تن دانه‌های روغنی شامل گلرنگ به قیمت هر کیلوگرم ۲۷ هزارتومان و کلزا هر کیلوگرم ۳۰ هزار تومان هم در استان اصفهان خریداری شده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان با اشاره به خرید توافقی محصول گوجه فرنگی گفت: حدود ۱۰ هزار تن گوجه فرنگی توافقی از تولیدکنندگان این استان خریداری شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر