ساخت ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کشور

معاون وزیر بهداشت و درمان گفت: الان ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در سراسر کشور در دست ساخت داریم.

ساخت ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کشور

به گزارش مملکت آنلاین، بهروز رحیمی امروز چهارم خرداد ماه در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی زرین‌کوب بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در لرستان پروژه‌های عمرانی را مورد ارزیابی قرار دادیم.  

وی ادامه داد: شهرستان بروجرد از شهرهای مهم و اثرگذار در نظام سلامت است که ۱۰ پروژه بهداشتی در بروجرد داریم که پیشرفت خوبی داشته و امسال افتتاح می‌شوند.

رحیمی افزود: همچنین چند پروژه خیرساز در حوزه درمان در بروجرد داریم که حضور خیرین پر برکت بود.

معاون وزیر بهداشت تصریح کرد: هم مرکز AVR بیمارستان و روانپزشکی تأمین اعتبار خواهد شد و هم پروژه خیرساز ۶۴ تخته که به فضای توسعه بیمارستان اضافه شده است که ارزش آن به خاطر حضور خیرین است.

وی بیان کرد: پروژه کلینیک تخصصی زرین کوب نیز با حضور خیرین اتفاق افتاده و آبروی نظام سلامت به خاطر مردم بوده و اعتماد و سرمایه اجتماعی که مردم به این نظام دارند قابل ارزش است.

رحیمی بیان کرد: وزارت بهداشت و درمان تلاش دارد امسال با اتمام حداقل ۲۰۰۰ پروژه بهداشتی و حداقل ۱۰ هزار تخت بیمارستانی در سال ۱۴۰۲ رسالت خود را کامل کند.

معاون وزیر بهداشت و درمان تصریح کرد: الان ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در سراسر کشور در دست ساخت داریم و بیش از ۴۰۰۰ پروژه بهداشتی که امسال ۲۰۰۰ پروژه را تحویل خواهیم داد.

وی افزود: در شهرستان بروجرد نیز بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی به شرط تأمین زمین به سرعت کلنگ‌زنی خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر