تکذیب ممنوعیت ورود پیکان و پراید به جزیره کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با تکذیب خبر محدودیت ورود برخی خودروها به جزیره کیش در ایام نوروز گفت: شعار ما کیش برای همه ملت عزیز و شریف ایران است.

تکذیب ممنوعیت ورود پیکان و پراید به جزیره کیش

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از وزارت میراث فرهنگی، سعید پورزادی با اشاره به برخی محدودیت‌ها بر اساس ظرفیت تاب‌آوری و برد زیستی جزیره کیش گفت: تمهیدات لازم دیده شده است و همه تلاش سازمان منطقه آزاد کیش، سرمایه‌گذاران، هتلداران و همه ساکنان جزیره استقبال شایسته از مسافران نوروزی کیش است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش افزود: با افزایش ضریب اسکان و ساماندهی کمپ‌های مسافری نسبت به سال گذشته خدمات متفاوت‌تری را به مسافران نوروزی ارائه می‌دهیم.

او حمل و نقل دورن شهری و ظرفیت تولید آب و برق مورد نیاز جزیره را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: افزایش ظرفیت پرواز‌ها، لندینگ کرافت‌ها و شناور‌های مسافربری جزیره کیش برای استقبال از مهمانان نوروزی پیش‌بینی شده است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه محدودیتی برای ورود خودرو‌های مسافران نوروزی وجود ندارد و خبر منتشرشده در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها از سوی یکی از مجموعه‌های بخش خصوصی بوده است.

پورزادی افزود: شعار دولت سیزدهم این است که بتوانیم عدالت را ایجاد کنیم و ظرفیت گردشگری خوبی در جزیره کیش برای استقبال از مردم شریف ایران عزیز آماده شده است تا زمینه برقراری این عدالت فراهم شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر