آماده باش ۸۰ آتش نشان در ارومیه برای حوادث احتمالی چهارشنبه سوری

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: ۱۰ ایستگاه‌ آتش‌نشانی همچنین ۸۰ آتش‌نشان در شب چهارشنبه آخر سال با آماده‌باش کامل، ایمنی شهروندان را تامین می‌کنند.

آماده باش ۸۰ آتش نشان در ارومیه برای حوادث احتمالی چهارشنبه سوری

به گزارش مملکت آنلاین، حسین سرباز رشید بیان کرد: در اجرای طرح استقبال از بهار، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از ۱۵ اسفند ماه با استقرار خودروها در بیش از ۵ نقطه حساس و گشت‌زنی موتور سواران به همراه تجهیزات کامل در طی روز در نقاط پرتردد شهر و اماکن تجمعی در خدمت شهروندان خواهند بود.

به گفته وی، این سازمان با توجه به نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخر سال، آماده انجام ماموریت‌های محوله را داشته و در روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه نیز تمام ۱۰ ایستگاه فعال آتش‌نشانی با بیش از ۸۰ آتش‌نشان و آتش‌نشانان ذخیره به منظور پوشش ایمنی شهر در آماده باش کامل بوده همچنین ۵ تیم سیار به گشت‌زنی می‌پردازند.

سرباز رشید با اشاره به احتمال بروز ترافیک‌ در چهارشنبه آخر سال و افزایش زمان رسیدن به محل حوادث و امدادرسانی از شهروندان درخواست کرد که همکاریهای لازم با خودروهای امدادی را داشته باشند.

وی یادآور شد: در هنگام بروز هر گونه حادثه‌، سریعاً مراتب را به سامانه ۱۲۵ و یا نیروهای آتش‌نشانی مستقر در سطح شهر اطلاع داده و در صورت مشاهده خودروهای آتش‌نشانی حین اعزام به ماموریت، مسیر را برای تردد این خودروها باز نگه دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر