اعلام نتایج انتخابات اتاق بازرگانی ارومیه

انتخابات هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه امروز شنبه ۲۰ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در ۲ شعبه ارومیه و منطقه آزاد تجاری ماکو برگزار شد.

اعلام نتایج انتخابات اتاق بازرگانی ارومیه

به گزارش مملکت آنلاین، عبدالحمید سرتیپی افزود: برابر لیست اعلامی اتاق ایران ۶۰۸ نفر از اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه شرایط شرکت در انتخابات دهمین دوره این اتاق را دارا بودند و برای انتخاب ۵ نفر در حوزه صنعت، ۵ نفر در حوزه بازرگانی، ۳ نفر در حوزه کشاورزی و ۲ نفر در حوزه معدن به مراکز اخذ رای در ارومیه و ماکو مراجعه کردند.

سرتیپی خاطرنشان کرد: در این دوره از ۶۰۸ نفر از عضو اتاق ارومیه که شرایط شرکت در رای گیری هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه را دارا بودند ۳۳۳ نفر به کاندیداهای مد نظر خود رای داند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ادامه داد: در بخش صنعت به ترتیب محمدرضا رستمی ، عزیز بکتاش ، کاظم مرتاض ، زنجانی و سعادت انتخاب شدند.

سرتیپی افزود:  الناز انتظار و فریدون همتی ، امیرمسعود فاتحی ، امیرمحمدجلیلی پور و فاطمه قنبرپور به ترتیب بعنوان منتخبین گروه بازرگانی و رضا سواری، جعفر نیکزاد و بهنام تاج الدینی به ترتیب بعنوان منتخبین گروه کشاورزی و  قاسم کریمی و رحیم وهاب زاده به ترتیب به عنوان اعضای گروه معدن تعیین شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر