نمایشگاه کتاب بجنورد آغاز شد

نمایشگاه کتاب با ۱۲ هزار و ۵۰۰ جلد به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر در بجنورد دایر شد.

نمایشگاه کتاب بجنورد آغاز شد

به گزارش مملکت آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین عباس سرشته معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار کرد: در این نمایشگاه ۱۲ ناشر استانی با ۲۵۰۰ عنوان و ۱۲ هزار و ۵۰۰ جلد کتاب حضور دارند.

وی تصریح کرد: اعلایی، رنگین کمان، داریوش، بوستان کاغذی، ملینا، آرایان، سایان و... از جمله انتشاراتی هستند که کتاب های خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند.

سرشته کتاب های به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه را با  موضوعاتی همچون دینی، فرهنگی، روانشناسی، کودک و نوجوان، عفاف و حجاب، دفاع مقدس، اجتماعی و... نام برد.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را انس و الفت هرچه بیشتر با کتاب و مطالعه آن، دسترسی آسان به کتاب های مورد نیاز، توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش دانش و آگاهی افراد ذکر کرد.

سرشته خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب بجنورد از یکم تا پانزدهم خردادماه جاری صبح ها ۹ تا ۱۲ و عصرها ۱۶ تا ۲۲ در نبش چهارراه امیریه بجنورد برای بازدید علاقه‌مندان دایر است و این افراد می توانند کتاب های مورد نیاز خود را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

فردا چهارشنبه سوم خردادماه با حضور مسئولان و علاقه‌مندان، تعدادی از کتاب های حوزه دفاع مقدس در حاشیه نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر