جشنواره فیلم‌های ورزشی و پخش هفت فیلم سینمایی از تلویزیون

جشنواره فیلم‌های ورزشی در روزهای برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از شبکه‌های دو و امید پخش می‌شود.

جشنواره فیلم‌های ورزشی و پخش هفت فیلم سینمایی از تلویزیون

به گزارش مملکت آنلاین، تلویزیون هفت فیلم سینمایی ورزشی آماده پخش کرده است که در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی پخش خواهند شد.

فیلم‌های سینمایی «ایستگاه آخر»، «جنگجوی درون»، «هفت روز در اتوپیا»، «سوارکار»، «گل»، «فوتبال شائولین» و «به رنگ نارنجی» این هفته از شبکه‌های دو و امید روی آنتن می‌روند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «ایستگاه آخر» به کارگردانی مارتین کمپبل دوشنبه، ۳۰ آبان ماه ساعت ۱ و ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اسکات گلن، کریس او دانل و بیل پکستون خواهیم دید: الیوت وون میلیاردی علاقه مند به کوه نوردی، آنی گارت را به خدمت می گیرد تا هم راه هم قله کی۲ را در هیمالایا فتح کنند. در میانه صعود با تغییرات آب و هوایی آنی و الیوت و گروه شان غافل گیر و در غاری اسیر می شوند. پیتر برادر آنی که در همان منطقه عکس برداری می کرده، از ماجرا آگاه می شود و به سرعت گروهی را برای نجات آنان گرد می آورد...

فیلم سینمایی «جنگجوی درون» به کارگردانی ویکتور سالوا سه شنبه، ۱ آذر ماه ساعت ۱ و ۴۰ دقیقه بامداد پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی اسکات مکلویچز، نیک نولت و ایمی اسمارت؛ درباره دن میل مان جوان ورزشکاری است که در حین تمرین برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور است. با توجه به قابلیت بدنی بالا و ظاهر جوانی که دارد غرور زیادی در او دیده می شود. این وضعیت ادامه دارد تا دن با پیرمردی در پمپ بنزین ملاقات می کند و مسیر زندگیش تغییر پیدا می کند. پیرمرد در خلال مدتی طولانی به او می آموزد آنچه باید در پی آن باشد طی مسیری است که انتخاب کرده و این که نتیجه چه خواهد شد اهمیتی ندارد. در این میان در سانحه تصادف پای دن به شدت آسیب می بیند به طوری که پزشکان توصیه می کنند برای همیشه ژیمناستیک را کنار بگذارد او نیز تسلیم این قضیه می شود اما ...

فیلم سینمایی «هفت روز در اتوپیا» به کارگردانی مک راسل چهارشنبه، ۲ آذر ماه ساعت ۱ و ۴۰ دقیقه بامداد پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لوکاس بلک، رابرت دووال، دبورا آن ول و ملیسا لئو خواهیم دید: هنگامی که یک گلف‎باز جوان در رشته ورزشی خود دچار ناکامی‎ می‎شود، به طور اتفاقی خود را در یوتوپیا تگزاس پیدا می‌‎کند، جایی که او مهمان یک مزرعه‎دار عجیب و غریب می شود که ...

فیلم سینمایی «سوارکار» به کارگردانی کریستین دوگِی پنجشنبه، ۳ آذر ماه ساعت ۱ و ۴۰ دقیقه بامداد پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی گوییلایم کانت، مارینا هندس و دانیل آتیول خواهیم دید: پسر خانواده ای با تلاش و فداکاری پدر و مادرش یک سوار کار حرفه ای می شود. او در نیمه راه به کار وکالت مشغول می شود. اما اسبی سرکش که هیچکس به موفقیت او امیدوار نبوده او را دوباره به سوارکاری تشویق می کند و ... .

شبکه امید

فیلم سینمایی «گل» به کارگردانی ویویک آگنیهوتری امشب ۳۰ آبان ماه ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی جان آبراهام، بیپاشا باسو، آرشاد وارسی، شرناز پاتل، بومان ایرانی، دالیپ تاهیل، راجندرانات زوتشی و سنا خان؛ در مورد پسری است که به خاطر دزد بودن پدرش در تیم فوتبال پذیرفته نمی شود. مربی تیم که از استعداد او آگاه است و می خواهد که بازی کند او را به یک تیم دیگر می فرستد و ... .

فیلم سینمایی «فوتبال شائولین» به کارگردانی استفان چاو سه شنبه ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی استفان چاو، یائو وای، یات فی ونگ و نگ من تات مخواهیم دید: یکی از شاگردان مدرسه شائولین از برادرانش می خواهد تا با استفاده از مهارت‌های رزمی‌شان یک تیم فوتبال تشکیل دهند اما ... .

فیلم سینمایی «به رنگ نارنجی» به کارگردانی جورام لورسن چهارشنبه ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی یانیک ون دی ولدی، توماس اکدا و وندی دجکی خواهیم دید: رمکو پسر ۱۱ ساله باهوشی است که به بازی فوتبال علاقه فراوانی دارد. او آرزو دارد که در تیم ملی فوتبال نوجوانان زیر ۱۲ سال انتخاب شود که ... .

انتهای پیام/

ارسال نظر